comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek ve Fatih Terim'in yolları Bodrum'da kesişti

05 Ağustos 2017, Cumartesi 20:08
Galatasaray'da Dursun Özbek ve Fatih Terim'in yolları Bodrum'da kesişti

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile milli takımdan ayrılan Fatih Terim, Bodrum'daki resepsiyonda karşılaşacak.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, NEF'in daveti üzerine Bodrum'a giderken, milli takımdan ayrılan Fatih Terim'in de orada olması sarı kırmızılı camiada heyecan yarattı.
 

Fatih Terim ve Dursun Özbek neden Bodrum'da?


Galatasaray'ın forma sponsoru olan Nef'in Bodrum Yalıkavak'ta yapacağı lansmana katılmak adına Bodrum'a giden Başkan Dursun Özbek burada Fatih Terim ile karşılaşacak. NEF'in daveti üzerine bu resepsiyona katılma kararı alan Fatih Terim de ayrılığın ardından ilk kez Dursun Özbek ile buluşacak.
 

Galatasaray'dan Fatih Terim paylaşımı


Galatasaray'ın yeni sezon öncesinde Fatih Terim'i takımın başına getirip getirmeyeceği en çok tartışılan konuların başında gelirken, Galatasaray kulübünden sürpriz bir paylaşım geldi.
Galatasaray resmi twitter hesabı yaptığı paylaşımda "TARİHTE BUGÜN | 👑 Fatih Terim, 4 Ağustos 1985'te futbolculuk kariyerini noktaladı. #GStb" şeklinde bir tweet gönderdi. 
Galatasaray yönetimi Lucescu ile görüştükten sonra da "Fatih Terim'den önce Lucescu'ya gittiler" eleştirilerini bertaraf edebilmek için, "Lucescu ile görüşme aldığımız dönemde Fatih Terim görevine devam etmekteydi" şeklinde bir açıklama yapmıştı.
Galatasaray yönetimi bugün de yine Fatih Terim'i onore edecek bir paylaşıma imza attı..

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)