comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek: ''Şampiyon belli''

30 Eylül 2017, Cumartesi 11:10
Galatasaray'da Dursun Özbek: ''Şampiyon belli''

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceklerini belirtti.

FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, katıldığı bir yemekte şampiyonluk yarışı için iddialı sözler söyledi. Dursun Özbek, sene sonunda mutlaka şampiyon olacaklarını belirtti.


Galatasaray'da Dursun Özbek'ten şampyionluk açıklaması


Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, katıldığı bir organizasyonda iddialı açıklamalarda bulundu. Dursun Özbek, sezon sonunda şampiyon olacak takımın kendileri olacağını iddia etti.

''MUTLAK SURETLE ŞAMPİYON OLACAĞIZ''
Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulu üyesi Alper Narman ile birlikte İstanbul'da Dernekler Birlik toplantısına katıldı. 20 ayrı taraftar derneğinin hazır bulunduğu toplantıda bir konuşma yapan Özbek, bu sezon şampiyonluğa odaklandıklarını belirterek, "Mutlak suretle şampiyon olacağız" dedi.

DAVETİ GERİ ÇEVİRMEDİ

Galatasaray'ın sadece bir spor kulübü değil aynı zamanda Türkiye'nin en büyük sivil toplum kurumu olduğunu da ifade eden başkan Dursun Özbek, "Sivil toplum kuruluşlarının toplumlara vermek istediği mesajlar her zaman olmuştur. Galatasaray da bunun her zaman öncülüğünü yapmıştır. Bu anlamda siz taraftarlar derneği başkanlarımıza da çok görev düşüyor" diye konuştu.

Toplantının ardından Alanya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Cevdet Zamanoğlu, Özbek'le görüşerek takımı devre arasında Alanya'ya davet etti. Özbek de kamp için Alanya'ya gelecekleri sözünü verdi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsini

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)