comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek muhalefetinden koalisyon hazırlığı

19 Aralık 2017, Salı 22:47
Galatasaray'da Dursun Özbek muhalefetinden koalisyon hazırlığı

Galatasaray'da muhalefetin önemli isimlerinden Ahmet Özdoğan ve Adnan Öztürk'ün Dursun Özbek'e karşı tek adayla seçime girmesi bekleniyor.

FutbolArena - Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek ve yönetim kurulunun seçim kararı almasıyla birlikte muhalefet harekete geçti. Dursun Özbek'e karşı aday olacak isim cuma günü belli olacak. Ahmet Özdoğan ve Adnan Öztürk'ün koalisyon hazırlığında olduğu iddia ediliyor.
 

Galatasaray muhalefetinin başkan adayı kim olacak?


Galatasaray'da dün yapılan olağanüstü yönetim kurulu toplantısında Teknik Direktör Igor Tudor'la yolların ayrılması kararı çıkarken, sürpriz ise seçime gitme kararı oldu. Yönetim, 13 Ocak'ta olağanüstü seçimli genel kurul kararı alırken, çoğunluk toplanmadığı takdirde seçimin 20 Ocak'ta yapılacağına karar verdi.

MUHALEFETİN ÖNEMLİ İSİMLERİ İLE TEMAS KURULACAK
Başkan Dursun Özbek bugün yaptığı basın toplantısında gerekçelerini açıklarken, muhalefet de harekete geçti. Dursun Özbek'e karşı aday çıkarmaya hazırlanan muhalif isimler, cuma gününe kadar çeşitli temaslarda bulunacak ve belli bir aday üzerinde yoğunlaşmaya çalışacaklar.

Muhalefetin önemli isimleri arasında yer alan Ahmet Özdoğan ve Adnan Öztürk, şu anda aday olması gündemde olan isimler. Yapılacak olan temasların ardından bu 2 ismin de tek çatı altında birleşerek, Dursun Özbek'e karşı tek adayla seçime girmesi muhtemel.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.