comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek Kulüpler Birliği'nin Başkanı oldu

10 Ağustos 2017, Perşembe 13:51
Galatasaray'da Dursun Özbek Kulüpler Birliği'nin Başkanı oldu

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Kulüpler Birliği yeni başkanı oldu. Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Kulüpler Birliği Olağan Seçim Kurulu'nda yeni başkan seçildi. Osmanlıspor başkanı ile yarışan Dursun Özbek, Kulüpler Birliği'nin yeni başkanı oldu.


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Kulüpler Birliği Başkanı oldu


Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Kulüpler Birliği vakfının yeni başkanı oldu. Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın aday olmayacağım açıklamasından sonra kulüpler tarafından başkan adayı olarak gösterilen Dursun Özbek, birliğin yeni başkanı seçildi.

''GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ'A TEŞEKKÜR EDİYORUM''
"Göksel başkan çıtayı çok yükseltti. 3 sene içerisinde çok iyi hizmetler verdi. Göksel başkan çıtayı çok yükseltti. 3 sene içerisinde çok iyi hizmetler verdi. Ben 1 yıl süreyle seçildim. Türk futbolunun sıkıntılarının takipçisi olacağım. Göksel başkanın bıraktığı yerden devam edeceğiz. Bir değişim söz konusu değil.''

Dursun Özbek, "Aziz Yıldırım'ın TFF'ye yönelik eleştirileri hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusuna ise "Vallahi bu konuyu hiç konuşmadık." şeklinde yanıt verdi.

Galatasaray Kulübü ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Dursun Özbek, düzenlenen basın toplantısında Göksel Gümüşdağ'a bir plaket verdi. 

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.