comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek: "İki yıl sonra..."

03 Aralık 2017, Pazar 13:40
Galatasaray'da Dursun Özbek:

Galatasaray'da Eğitim Vakfı'nın organize ettiği etkinlikte Başkan Dursun Özbek de konuştu.

FutbolArena - Galatasaray Eğitim Vakfı'nın organize ettiği etkinlikte eski başkanlardan Özhan Canaydın adına verilen spor ödülleri sahiplerine takdim edildi. Törende mevcut başkan Dursun Özbek de konuştu.

Galatasaray Eğitim Vakfı'nın düzenlediği, 1967 döneminin 50. yıl ve 1942 mezunlarının 75. yıl berat ve madalya töreni, Galatasaray Lisesi'nde gerçekleşti. Etkinliğe Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç, eski başkanlardan Faruk Süren, yöneticilerden Nasuhi Sezgin ve TFF Başkan Vekili Ali Dürüst da katıldı. Berat ve madalyaların takdiminin ardından Özhan Canaydın Spor ödülleri törenine geçildi. Ödülleri Özhan Canaydın'ın oğlu Murat Canaydın ile Dursun Özbek verdi.
Törende 2016 Yaz Olimpiyatları'na mücadele eden ilk Türk modern pentatlet İlke Özyüksel, milli yelkenci Onur Cavit Biriz, Galatasaray Üniversitesi Basketbol Takımı Galatasaray Üniversitesi Satranç Takımı sporcusu Hande Nur Şahin ve Türkiye şampiyonu genç yüzücü İrem İkra Güntekin ödül aldı. 


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten derbi ve Tudor sorularına cevap


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, 1967 döneminin 50. yıl ve 1942 mezunlarının 75. yıl berat ve madalya töreninde yaptığı açıklamada, “İki sene sonra inşallah benim de 50. yılım olacak, ben de berat alacağım” dedi. 

Galatasaray Eğitim Vakfı'nın Galatasaray Lisesi'nde düzenlediği, 1967 döneminin 50. yıl ve 1942 mezunlarının 75. yıl berat ve madalya töreni ve Özhan Canaydın Spor Ödülleri etkinliğine Başkan Dursun Özbek de katıldı. Etkinlik sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özbek, “Galatasaray Lisesi'nden 50. ve 75. yıl mezun olan ağabeylerimiz onların berat töreni vardı. Nostaljiyi yaşadılar. Çünkü mezun olduklarına okula 75 yıl sonra gelip buluşmaları tekrar aynı havayı teneffüs etmeleri onlar için çok önemli. Zaman geçiyor, yaşlanıyorlar. Keyifli bir gün. Ağabeylerimizi tekrar gördük, aramızdan ayrılanları tekrar andık. Güzel bir gün oldu. Devamı edecek. İki sene sonra inşallah benim de 50. yılım olarak ben de berat alacağım” şeklinde konuştu.

Beşiktaş derbisinden alınan kötü sonucun ve Teknik Direktör Igor Tudor'un durumunun sorulması üzerine Başkan Özbek, “Bugün gündemimiz Galatasaray Lisesi'nin 50. ve 75. yıl mezunları” diye cevap verdi.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.