comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek, Fatih Terim'i düşünmüyor

21 Aralık 2017, Perşembe 09:41
Galatasaray'da Dursun Özbek, Fatih Terim'i düşünmüyor

Galatasaray'da gündemin birinci maddesi Fatih Terim'in yeniden takımın başına geçip, geçmeyeceği konusu. Dursun Özbek'in Fatih Terim'i teknik direktör olarak düşünmediği iddia edildi.

FutbolArena - Galatasaray'da Igor Tudor ile yolların ayrılmasına karar verilmesinin ardından sarı kırmızılı camia ve taraftarların gündemine Fatih Terim ismi oturdu. Ancak Dursun Özbek'in Fatih Terim'i teknik direktör olarak düşünmediği iddia edildi.


Dursun Özbek, Fatih Terim'i takımın başına getiriyor mu?


Galatasaray'da gündemin birinci maddesi Fatih Terim'in yeniden takımın başına geçip, geçmeyeceği konusu. Dursun Özbek'in Fatih Terim'i teknik direktör olarak düşünmediği iddia edildi. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, yerli teknik adam düşünmeyen Dursun Özbek, yabancı hocayı 7 Ocak'taki kampa yetiştirecek. Sarı-Kırmızılılarda böylece Fatih Terim ismi de rafa kalkmış oldu. İşte adaylar.

FATİH TERİM'İ YERİNE TUCHEL VE BLANC
Galatasaray'da teknik direktörlük görevi için öne çıkan iki aday var. Bunlardan birincisi Ronald Koeman. İkinci sıradaki isim ise Thomas Tuchel. Fakat yönetim bu iki ismin dışında alternatifleri de belirledi. O isimler şöyle; Laurent Blanc, Bielsa.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (26 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.