comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek erken seçim kararı aldı

18 Aralık 2017, Pazartesi 17:43
Galatasaray'da Dursun Özbek erken seçim kararı aldı

Galatasaray yönetim kurulu toplantısında Tudor ile yollar ayrıldı ve erken seçime gidilme gidildi. 

FutbolArena - Galatasaray'da sıcak saatler! Yeni Malatyaspor maçının ardından yapılan olağanüstü yönetim kurulu toplantısında teknik direktör Tudor ile yolların ayrılma kararı alındı. Hırvat teknik adamın menajerine fesih sözleşmesi gönderilirken, bir diğer tarafta Galatasaray yönetimiden erken seçim gündeme geldi ve bu konu tartışıldı. 


Galatasaray'da son dakika erken seçim haberleri


Galatasaray'da Mayıs'ta yapılacak olan seçimin Ocak ayına alınması gündemde. Pazartesi günü yapılan olağanüstü yönetim kurulu toplantısında yeni teknik direktörün kim olacağından ziyade, Mayıs ayındaki seçimi Ocak ayında yapıp yapılmaması tartışıldı ve toplantının ardından erken seçim kararı alındı. 

Galatasaray'da yaşanan istifaların ardından Fatih Terim'in isminin gündeme gelmesinden dolayı, bazı yöneticilerin Terim'e sıcak bakmaması ve bununla birlikte istifa tehditinde bulunmasının ardından yönetim kurulu toplantısında erken seçim gündeme geldi ve Dursun Özbek yapılan görüşmelerin ardından erken seçim kararı aldı. 
 

Galatasaray'da Dursun Özbek seçimde aday olacak mı?


Galatasaray'da erken seçim 13 veya 20 Ocak tarihinde yapılacak. Başkan Dursun Özbek ise Ocak ayındaki erken seçimde daha güçlü bir yönetim kurulu listesiyle yine aday olacak. 
 

Galatasaray'da Igor Tudor kovuldu


Süper Lig 16. haftasında Yeni Malatyaspor karşısında alınan 2-1'lik mağlubiyetin ardından sarı kırmızılı yönetim Pazartesi günü yapılan olağanüstü toplantı kararında Tudor ile yola devam edilmemesi netleşti. 
Olağanüstü yönetim kurulu toplantısında herkesi tek tek dinleyen Dursun Özbek, Tudor'un gönderilmesi kararını aldı ve Hırvat teknik adamın menajerine fesih belgesini yolladı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.