comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek, Arda Turan görüşmesi

14 Aralık 2017, Perşembe 10:57
Galatasaray'da Dursun Özbek, Arda Turan görüşmesi

Galatasaray, Barcelona forması giyen milli yıldız Arda Turan'ı transfer ediyor mu? Dursun Özbek, Arda Turan ile transfer görüşmesi gerçekleştirdi mi?

FutbolArena Özel - Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek'in geçtiğimiz günlerde Barcelona'da forma şansı bulamayan ve takımdan ayrılmaya karar veren Arda Turan için Galatasaray'a transferi konusunda bir görüşme gerçekleştirdiği iddia edildi.


Galatasaray, Arda Turan'ı transfer edecek mi?


Ara transfer dönemi yaklaşırken Arda Turan'ın ismi bir kez daha Galatasaray ile gündeme geldi.Hafta başında İstanbul'a gelen ve 1 gün kaldıktan sonra Barcelona'ya dönen Arda Turan'ın, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile görüştüğü iddia edilmişti.

ARDA TURAN'IN YILLIK MALİYETİ GALATASARAY'IN BÜTÇESİNE FAZLA
Galatasaray yönetimi, bu konu hakkında FutbolArena'ya, "Başkan Dursun Özbek'in, Arda Turan ile bir görüşmesi olmadı. Arda'nın, Galatasaray'a transferi Barcelona'dan kazandığı yıllık ücret nedeniyle zaten çok mümkün durmuyor. Arda, Barcelona'dan yılda yaklaşık 7 milyon euro kazanıyor" ifadelerini kullandı.
 

Galatasaray Arda Turan'ı transfer ediyor mu?


Galatasaray'la son dönemde ismi sıkça anılan Arda Turan için sarı kırmızılı kulübün yetkilileri bu konuda FutbolArena'ya, "Arda Turan, şu anda Galatasaray'ın transfer gündeminde yok. Sezon başında, düşündük, görüştük. Ancak gerçekler var. Arda, Barcelona'dan yıllık 6,5 milyon euro alıyor. Arda,  elde ettiği yıllık 6-6,5 milyon euroluk garanti ücreti ile sarı kırmızılı takım içinde maaş dengesini bozabilir. O yüzden Arda'nın transferi mali açıdan da kolay değil. Ve nitekim gündemimizde Arda Turan'ın transferi yok" ifadesini kullandılar.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.