comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Dursun Özbek adım adım Fatih Terim'e doğru gidiyor

05 Ağustos 2017, Cumartesi 09:54
Galatasaray'da Dursun Özbek adım adım Fatih Terim'e doğru gidiyor

Galatasaray'da dördüncü Fatih Terim dönemi gün geçtikçe daha çok yaklaşıyor. Dursun Özbek son çare olarak gördüğü Fatih Terim'i ikna turlarına başladı. Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, kendi döneminde yaşanan başarısızlıklardan dolayı camia ve taraftarlar tarafından ağır bir istifa baskısı altında. Fatih Terim'i ikna edip son senesini başarılı geçirmek isteyen ve Mayıs ayındaki kongreye güçlü girmek isteyen Dursun Özbek, Terim için tüm imkanları seferber edecek.


Galatasaray'da Fatih Terim sesleri


Dursun Özbek, yaşanan bu gelişmeler üzerine son kurşun olarak gördüğü Fatih Terim'i ikna etmek için her yolu deniyor. Önce Lucescu açıklaması sonra resmi internet sitesinden Fatih Terim'in futbolculuk kariyeri ile ilgili paylaşım ile deneyimli hocanın gönlü yumuşatılmaya çalışıldı.

DOĞRUDAN KULÜBEYE İNEBİLİR
Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre, Tüm bu hamlelerin, Terim'i yeniden Galatasaray'a ısındırmak, bir yandan da camiayı hazırlamak için yapıldığı iddia ediliyor. Özellikle başkan Özbek, bu işi er ya da geç mutlaka bitirmeye kararlı. Fatih Terim'in tıpkı Lucescu'ya teklif edildiği gibi, sportif direktörlük görevine getirilme ihtimali de var. Ancak tecrübeli hocanın bu fikre sıcak bakmaması halinde, doğrudan kulübenin Terim'e teslim edileceği ifade ediliyor.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.


Galatasaray'da Dursun Özbek Bodrum'a Fatih Terim için mi gitti?Galatasaray Başkanı Dursun Özbek,akşam saatlerinde Bodrum'a gitti. Fatih Terim'in de şu anda Bodrum'da olması nedeniyle Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'in, tecrübeli teknik adamla görüşmek için bu seyahata imza attığı iddia edildi.

Eşi ile 4 Ağustos evlilik yıldönümleri olan Başkan Dursun Özbek, hem hafta sonu Bodrum'da tatil yapacak hem de burada bir resepsiyona katılacak.Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Bodrum'dan Pazar günü dönecek. Yani hafta sonunu Bodrum'da geçirecek.

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)