comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Cüneyt Tanman'dan Dursun Özbek'e çağrı: "2 yıldır bu yaptığınız..."

28 Temmuz 2017, Cuma 18:51
Galatasaray'da Cüneyt Tanman'dan Dursun Özbek'e çağrı:

Galatasaray eski yöneticisi Cüneyt Tanman, Dursun Özbek hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray kulübünün eski yöneticisi Cüneyt Tanman, mevcut yönetim ve Başkan Dursun Özbek'i eleştirdi. Lucescu ve Fatih Terim'in isminin yeniden gündeme gelmesiyle ilgili de konuşan Tanman, Galatasaray'ın en büyük şanssızlığı olarak Dursun Özbek'i zorlayacak bir başkan adayının olmadığını dile getirdi. 
 

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek'e eleştiri


Galatasaray kulübünün eski yöneticilerinden Cüneyt Tanman sarı kırmızılı kulübün başkanı Dursun Özbek'in özellikle geçtiğimiz sezondan bu yana yaptıklarının kulübe zarar verdiğini söyledi. MackolikRadyo'ya konuşan Cüneyt Tanman'ın açıklamalarından önemli kesitler:

"2 YILDIR BU YÖNTEM ZARAR VERİYOR"
Galatasaray, deneme yanılma yöntemiyle bir yerlere varmaya çalışıyor. İki yıldır bu yöntem zarar veriyor. Galatasaray'ın daha sağlam adımlar atması gerekiyor. Mesela Tudor şu anda görevde, Lucescu'nun, Fatih Terim'in adı anılıyor.

"DURSUN ÖZBEK'İ ZORLAYACAK ADAY YOK"

Galatasaray'da yönetimi, başkanı zorlayacak bir aday yok. Bu, yönetimin en büyük şansı, Galatasaray'ın da en büyük şanssızlığı. Lucescu adı geçiyor ama madem böyle bir planınız vardı, neden onca transfer yaptınız?

"SNEİJDER'İN YOLLANMASI"

Sneijder'ın yollanması ve Belhanda'nın alınması mantıklı değil. Sneijde, Belhanda'yla mukayese edilemez.

"TERİM'İN AYRILMA ZAMANLAMASI MANİDAR"

Fatih Terim'in A Milli Takım'dan ayrılmasının zamanlaması biraz manidar. Burası Türkiye, burada her şey olabilir. : Lucescu'yu getirirseniz Terim'i getiremezsiniz. Terim'i getirirseniz Lucescu'nun adı bile geçmez. Galatasaray'a futbol aklı şart. Bugüne kadar bunu göremedik. Gelen yanıyor. Yönetim de kullanma süresi biteni kenara atıyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.