comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Cenk Ergün'den Ziraat Türkiye Kupası yorumu

02 Kasım 2017, Perşembe 15:39
Galatasaray'da Cenk Ergün'den Ziraat Türkiye Kupası yorumu

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Ziraat Türkiye Kupası 5. Turu'nda Sivas Belediyespor ile eşleşirken yeni statü ile ilgili konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Ziraat Türkiye Kupası 5 Turu'ndaki rakibi Sivas Belediyespor oldu. Kura çekimi sonrası Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün kurayı değerlendirdi.
 

Galatasaray'da Cenk Ergün'ün açıklamaları


Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Ziraat Türkiye Kupası'nın değişen statüsünün daha iyi olduğunu söyledi. Cenk Ergün, "Eleme usulü olması kupayı daha anlamlı kılıyor. Sivas Belediyespor'u eleyerek bir üst tura çıkmak istiyoruz" diye konuştu.

"TEKNİK EKİBİMİZ İYİ ÇALIŞIYOR"
Süper Lig'deki Trabzonspor maçını kaybeden Galatasaray'da Cenk Ergün gidişatla ilgili de konuştu. A Spor'a konuşan Ergün, "Lig içerisinde iniş ve çıkışlar olacaktır. Teknik ekibimiz gereken çalışmaları yapıyor. Yeniden istediğimiz sonuçları alacağız" ifadelerini kullandı.

Kupanın 5. turunda müsabakalar çift maç eleme usulüne göre yapılacak. Turda ilk maçlar 28, 29 ve 30 Kasım'da, rövanş maçları ise 12, 13 ve 14 Aralık'ta oynanacak.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)