comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Cenk Ergün'den taraftarlara mesaj

23 Ağustos 2017, Çarşamba 17:51
Galatasaray'da Cenk Ergün'den taraftarlara mesaj

Galatasaray Sportif AŞ Futbol Direktörü Cenk Ergün, GS TV'de açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray yönetimi, Süper Lig'in 3. haftasında sahne alacak olan Sivasspor maçı öncesi takımdaki kaynaşmayı sağlamak için boğazda tekne turu düzenledi. Galatasaray Sportif AŞ Futbol Direktörü Cenk Ergün, konuyla ilgili GS TV'de açıklamalarda bulundu.
 

Cenk Ergün'den Galatasaray - Sivasspor maçı açıklamaları


Cenk Ergün konuşmasında, "Takımda bir değişim süreci içindeyiz. Aramızda çok sayıda yeni arkadaşımız var. Birçoğu evli ve çocuklu... Oyuncularımıza kamplar dışında ailecek de bir araya gelebilecekleri bir ortam hazırlamak istedik. Çok kısa sürede 3 maç aradan çıkmış olacak. Arkasından milli takım arası gelecek. Maçımız da Cuma günü olduğu için bir tekne turu organizasyonu düzenlemek istedik. Takımca bir araya geldik. Aramızdaki havayı perçinlemek için bu tarz organizasyonlara devam edeceğiz. Şu anda çok ciddi bir takımdaşlık bulunuyor. Yabancı arkadaşlarımızın da aileleri yeni geldi. Hepsinin de değişik yaşlarda çocukları var. Burada hepimiz onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu, futbolcu arkadaşlarımıza saha ve saha dışında da güvence verecektir" ifadelerini kullandı.

"UMARIM TARAFTARIMIZ YALNIZ BIRAKMAYACAK"
Sivasspor maçı öncesi taraftarlara seslenen Cenk Ergün, "Umarım taraftarımız bizi yalnız bırakmayacak. Biz de özlenen, istenen performansı sağlamak istiyoruz. Her maç çok zor.  Amacımız Cuma günü de galip gelerek milli maç arasına 3'te 3 ile girmek" diye konuştu.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)