comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Cenk Ergün'den Asamoah ve Arda Turan transfer açıklaması

20 Ağustos 2017, Pazar 00:30
Galatasaray'da Cenk Ergün'den Asamoah ve Arda Turan transfer açıklaması

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Osmanlıspor maçının ardından takımın performansıyla birlikte Asamoah ve Arda Turan transferleri hakkında konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın, Osmanlıspor deplasmanında 3-1 kazandığı maçın ardından sarı kırmızılı takımın sportif direktörü Cenk Ergün basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Asamoah ve Arda Turan transferinin de sorulduğu Cenk Ergün, Kayserispor ve Osmanlıspor maçlarındaki Galatasaray'ın performansı hakkında da konuştu. 

"GEÇEN SENEDEN BERİ KONUŞTUĞUMUZ..."
"2 haftada 6 puan, sevinçliyiz. Hep geçen seneden beri konuştuğumuz iştahlı ve istekli oynamak isteyen, kazanmak isteyen, rakibe her yerde baskı yapan bir takım kurmaktı. 3-0'dan sonra biraz rolantiye aldı takım ama eksiklerimiz var. Sonradan gelen arkadaşlarımız daha tam olarak hazır değiller. Çok çabuk şekilde takımda yerlerini buldu. Ancak genel olarak takımın performansından mutluyuz."

"EN AZ ŞAŞIRAN BİZİZ"

"En az şaşıran biziz. Beklediğimiz böyle bir Galatasaray'dı. Teknik heyetimiz ve yönetimizin onayı dahilinde bu takımı kurmak için çok çalıştık. Muslera, Serdar, Tolga, Linnes, Selçuk, Eren'in haklarını da yemeyelim. Onlar da performanslarını yükselttiler. Sahada da keyif alıyor futbolcularımız. Bize de, tribünlere de keyif veriyorlar. Umuyorum haftalar geçtikçe fizik kalite yükseldikçe daha da yükselen bir Galatasaray olacak."


Galatasaray'da Asamoah ve Arda Turan transferinde son durum


Galatasaray'ın Asamoah ve Arda Turan transferiyle ilgili Osmanlıspor maçının ardından Cenk Ergün yaptığı açıklamada, "Bu akşam transferle ilgili konuşmayalım. Şu an itibariyle fazla bir gelişme yok." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)