comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Cenk Ergün'den Antalyaspor maçı sonrası itiraf

10 Eylül 2017, Pazar 22:44
Galatasaray'da Cenk Ergün'den Antalyaspor maçı sonrası itiraf

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Antalyaspor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Antalyaspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 
 

Antalyaspor - Galatasaray maç sonu Cenk Ergün'ün açıklamaları


Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün maçın ardından şunları söyledi:

"MAĞLUP DA OLABİLİRDİK"
"Bu şartlarda kaybedebilirdik de. Gerçekten zor maç oldu. Çok sıcak hava, nemli bir ortam. Umuyorum bu 1 puan ilerleyen haftalarda artı katkı olacaktır bize."

"İLK 3 MAÇTAKİ OYUNU TEKRARLAMALIYIZ"

"Ligin ilk 3 maçında gösterdiğimiz arzulu oyunu tekrarlamalıyız. Bu olmayınca galibiyetten uzaklaşıyoruz. Kasımpaşa maçında da bu coşkuyu tekrar ettirmeliyiz. Milli maç arasına kadar kazasız girmek istiyoruz. Sonra milli maç arasından da daha az hasarlı dönmek istiyoruz. Serdar Aziz'nin burnunda sorun vardı mesela ve bugün nefes alamıyorum dedi."

"BÖYLE KOŞULLAR HEP OLACAK"
"Bu puan kayıplarını minimize etmemiz lazım. Böyle deplasmanlar olacak. Kar, buz. Bunlara alışmamız lazım ve en az kazayla atlatmamız gerekiyor. Kasımpaşa maçında da Feghouli ve Denayer'in de uyumunun artmasıyla birlikte kazanmak istiyoruz."

"STAT SORUNU MAALESEF"

"Maalesef ülkemiz genelinde Ağustos ve Eylül başlarında çimdeki sorunlar hat safhaya ulaştı. Ancak futbolun doğasında bu. Buna alışmamız gerekiyor ve son dakikaya kadar oyunun içinde kalmalıyız."

Cenk Ergün son dakikada Selçuk İnan'ın kullandığı ve yakalanan iki frikikle ilgili gelen soruya, "Demek ki son ana kadar oyunun içinde kalmalıyız. O pozisyonlar bize bunu gösterdi." dedi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.