comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Cenk Ergün, Florya'dan ayrıldı

15 Ocak 2018, Pazartesi 12:00
Galatasaray'da Cenk Ergün, Florya'dan ayrıldı

Galatasaray'da geçtiğimiz dönemde sportif direktör olarak görev yapan Cenk Ergün, Florya'dan ayrılarak kulüp binasına geçti.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Fatih Terim'in göreve gelmesiyle birlikte Florya'da birtakım değişiklikler olmaya devam ederken sportif direktör olarak görev yapan Cenk Ergün taşındı. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da.


Cenk Ergün, Florya'dan neden ayrıldı?


Teknik Direktör Fatih Terim'in göreve gelmesinin ardından durumu merak edilen Cenk Ergün'ün ofisi Türk Telekom Stadyumu'na taşındı.

Terim'in isteğiyle Florya'daki mesaisi sonlanan Cenk Ergün'ün bundan sonra kulüp binasında Başkan Dursun Özbek'e yardımcı olacağı belirtildi. Bursaspor kulübünden aldığı teklife olumlu yanıt vermezse Ergün, futbol takımı ile Florya'da değil artık Türk Telekom Stadyumu'nda mesai yapacak.
 

Fatih Terim'den teknik ekibe bir isim daha


Florya'daki idari kadroda büyük bir değişime giden Teknik Direktör Fatih Terim, bir transfere daha imza attı. Yıllardır beraber mesai harcadığı ve Milli Takımlarda da çalıştığı Medya Direktörü Hande Sümertaş'ın yanına kadroya bir isim daha katıldı.
ASLI KAŞELER TEKNİK EKİBE KATILDI 

Aslı Kaşeler, Fatih Terim'in isteği ile Florya'da İletişim ekibine sorumlu isim olarak getirildi. Fatih Terim'in ekibine katılan Aslı Kaşeler, uzun süredir İletişim-pazarlama sektöründe mesai harcarken bundan böyle Galatasaray'ın tecrübeli teknik adamının ekibinde yer alacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)