comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Cengiz Özyalçın'dan Sivasspor maçı sonrası açıklama: "Gomis..."

26 Ağustos 2017, Cumartesi 01:00
Galatasaray'da Cengiz Özyalçın'dan Sivasspor maçı sonrası açıklama:

Galatasaray yöneticisi Cengiz Özyalçın, Sivasspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

FutbolArena - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig 3. haftasında konuk ettiği Sivasspor'u 3-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından sarı kırmızılı yönetici Cengiz Özyalçın açıklamalarda bulundu. 
 

Galatasaray 3-0 Sivasspor maç sonu Cengiz Özyalçın'ın açıklamaları


Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın, güzel günlerin yakın olduğunu söyledi. 

Müsabaka sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın, “Futbolcularımız, sanıyorum ve öyle düşünüyorum ki Galatasaraylılara bayram hediyesi olarak verdiler. Ben seyirciye teşekkür etmek istiyorum. İçeride rakamları da gördüm 45 bine yakın seyirci vardı. Galatasaray'ın ne kadar büyük bir camia olduğunun en somut örneğidir. Galatasaraylı olmanın her vakit sizlerle bir ayrıcalık olduğunu söyledim. Bu ayrıcalık da zor günlerde birlikteliktir, beraberliktir ve zor günlerde taşın altına elini koymaktır. Bu nedenle Galatasaray'ın çok zor günler geçirdiğini taraftarı da benimsemiştir. Güzel günler yakın. Daha 3 hafta geçti. İnşallah sizlerle yine bu şekilde gülerek güzel günler geçiririz” diye konuştu.
Fransız golcüsü Gomis'e yapılan ırkçılığın hatırlatılması üzerine Özyalçın, “Sporda ırkçılık olmaz. Sporda siyaset olmaz ve olmamalıdır” şeklinde konuştu

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)