comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Can Topsakal görevinden istifa etti

03 Ocak 2018, Çarşamba 22:03
Galatasaray'da Can Topsakal görevinden istifa etti

Galatasaray'ın basketbol şubelerinden sorumlu yöneticisi Can Topsakal, görevinden istifa etti. Basketbol sorumluluğundan feragat eden Can Topsakal'ın yöneticilğe devam edeceği bildirildi.

FutbolArena - Galatasaray taraftarlarının üst üste alınan kötü sonuçlar nedeniyle tepki gösterdiği Basketbol Şubesi Sorumlusu Can Topsakal, görevinden ayrıldı. Sarı kırmızılı kulüp, resmi site aracılığıyla istifayı açıkladı.
 

Galatasaray'ın Can Topsakal açıklaması:


"Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Can Topsakal, yönetim kurulundaki basketbol şubesiyle ilgili görevlerini bırakmıştır.

Can Topsakal, yönetim kurulundaki diğer görevlerine devam edecektir.
 
Galatasaray Spor Kulübü"
GALATASARAY'DAN AVRUPA'DA ÜST ÜSTE MAĞLUBİYETLER

Galatasaray Spor Kulübü'nün basketbol branşlarında Avrupa heyecanı yaşandı. Erkek basketbol takımı, Eurocup'ta Darüşşafaka ile kadın takımı da Euroleague'de Fransız temsilcisi Bourges Basket ile Ahmet Cömert Spor Salonu'nda mücadele etti. İlk olarak kadın basketbol takımı, A Grubu 10. hafta maçında parkeye çıktı. Müsabakanın ikinci devresinde oyundan kopan sarı-kırmızılılar, Bourges Basket'e 79-61'lik skorla mağlup oldu.

Daha sonra Sinan Erdem Spor Salonu'nda ise erkek basketbol takımı Eurocup E Grubu ilk maçında bir başka Türk ekibi Darüşşafaka ile karşı karşıya geldi. Sarı-kırmızılılar, bu müsabakadan da 84-65'lik skorla yenik ayrıldı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)