comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Bülent Korkmaz iddiası

21 Temmuz 2017, Cuma 10:35
Galatasaray'da Bülent Korkmaz iddiası

Galatasaray'da oklar Dursun Özbek yönetimine çevrildi. Dursun Özbek, Igor Tudor'u gönderecek mi? Sarı kırmızılılarda Bülent Korkmaz iddiası. Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Galatasaray'da Östersund yenilgisinin şoku yaşanıyor. Sarı kırmızılı takımda yaşanan bu gelişme üzerine oklar Dursun Özbek ve teknik direktör Igor Tudor'a çevrildi. 


Galatasaray'da Dursun Özbek, Igor Tudor'u gönderecek mi?


Galatasaray'da Dursun Özbek ve teknik direktör Igor Tudor'a büyük tepki gösteriliyor. Östersund karşısında ağır bir yenilgi alan Galatasaray'da taraftarlar istifa yönetimden bekliyor. 

Yaşanan bu gelişmeler üzerine camianın önde gelen isimlerinden olan Saffet Ulusoy'dan ilginç bir iddia ortaya geldi. Saffet Ulusoy, kişisel sosyal medya hesabından Bülent Korkmaz iddiası ortaya attı.


Galatasaray Igor Tudor'un yerine Bülent Korkmaz'ı mı getiriyor?


Saffet Ulusoy kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada sarı kırmızılı takımda yönetimin Bülent Korkmaz'ı görüşmeye çağırdığını iddia etti;
''Bülent Korkmaz'ı kulübe görüşmeye çağırmışlar. Ne için acaba hocalık mı, yardımcı hocalık mı, yoksa ruh nasıl geri gelir diye mi?"

 

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.