comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Belhanda ve Gomis'den flaş Tudor itirafı!

20 Kasım 2017, Pazartesi 10:28
Galatasaray'da Belhanda ve Gomis'den flaş Tudor itirafı!

Galatasaray'ın Fransız yıldızı Bafatimbi Gomis ve Younes Belhanda'nın Medipol Başakşehir mücadelesinin taktik hazırlığını eleştirmesi kafalarda soru işareti bıraktı.

FutbolArena - Galatasaray, Medipol Başakşehir karşısında ağır bir yenilgi alırken sarı kırmızılı takımda iki yıldızı Bafetimbi Gomis ve Younes Belhanda'nın açık şekilde Igor Tudor'un taktiğini eleştirmesi kafalarda soru işareti yaratı. 


Galatasaray'da Gomis ve Belhanda'dan itiraflar


Galatasaray, Medipol Başakşehir karşısında beklemediği şekilde ağır bir skorla yenilirken, Bafetimbi Gomis ve Younes Belhanda zorlu mücadeleye alışık oldukları sistemde çıkmadıklarının itirafında bulundu. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Bafetimbi Gomis'ten sonra Younes Belhanda'da mücadeleye iyi hazırlanmadıklarını itiraf etti.


Galatasaray'da Tudor ile oyuncuların arası mı açılıyor?


Galatasaray'ın Fransız forveti Gomis, Başakşehir mağlubiyeti sonrası soruları yanıtlarken, ilginç bir itirafta bulundu: "Çift santrforlu sistemi çok fazla çalışamadık." Tecrübeli golcünün taktik dizilişi eleştiren açıklamasının akabinde Younes Belhanda'nın Fransa'da İgor Tudor'u hedef haline getiren açıklamalar yapması, "Oyuncular ile Tudor'un arası açık" yorumlarını getirdi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)