comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Belhanda ne zaman sahalara dönecek?

14 Eylül 2019, Cumartesi 17:57
Galatasaray'da Belhanda ne zaman sahalara dönecek?

Galatasaray'ın Kasımpaşa mücadelesinde yüzüne aldığı diz darbesi ile yerde kalan Faslı yıldız Younes Belhanda hakkında sakatlık raporu açıklandı.

FutbolArena - Galatasaray'ın Süper Lig'in 4. haftasında sahası Türk Telekom Stadyumu'nda karşılaştığı Kasımpaşa mücadelesinde 90 dakika sahada kalan Younes Belhanda için sakatlık raporu açıklandı.


Galatasaray Haber: Younes Belhanda'nın sakatlığı ciddi mi?


Galatasaray - Kasımpaşa mücadelesinin son dakikalarında doğru Kasımpaşalı Veysel Sarı'nın diz darbesi ile yerde kalan Younes Belhanda kısa süreli sakatlık geçirmişti. Galatasaray resmi internet sitesinden konu hakkında resmi açıklama yayınlandı.

MASKE İLE OYNAMASI GÜNDEMDE
Belhanda'nın sahalara ne zaman döneceği konusunda plastik cerrahlar karar verecek. Faslı futbolcunun maske ile oynaması da gündemde. 


İŞTE O AÇIKLAMA

''Süper Lig'de Kasımpaşa ile oynanan maçın 90. dakikasında çenesine aldığı darbe sonrası ilk müdahalesi saha içinde yapılan ve kırık şüphesiyle maçın ardından sponsor hastanemiz Liv Hospital'a kaldırılan oyuncumuz Younes Belhanda'nın yapılan tetkiklerinde çene sol taraf mandibula kemiğinde ve çene sağ taraf ön bölgede olmak üzere iki kırık tespit edilmiştir.

Oyuncumuz, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği doktorlarından Doç. Dr. Zeynep Sevim başkanlığında bugün sabah erken saatlerde başarılı bir operasyon geçirmiştir.''

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArana Haber Turu (5 Aralık 2019)