comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da beklenen Florya zirvesi gerçekleşti

05 Aralık 2017, Salı 22:51
Galatasaray'da beklenen Florya zirvesi gerçekleşti

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Florya'da futbolcuları derbi sonrası yeniden motive etmek için konuşma gerçekleştirdi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da, Beşiktaş derbisi sonrasında beklenen terapi zirveleri gerçekleşti. Sarı kırmızılı kulübün başkanı Dursun Özbek ve yönetim kurulu Igor Tudor ile devam kararı alırken, Sportif Direktör Cenk Ergün'de Florya'da yoğun mesai harcadı.
 

Galatasaray'da Cenk Ergün'ün Selçuk İnan ve Muslera'ya yaptığı konuşma


Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, sarı kırmızılı futbolcular ile birebir görüşmelere imza attı. Takım kaptanları Selçuk ve Muslera ile görüşen Sportif Direktör Cenk Ergün, daha sonra Belhanda, Gomis, Fernando, Maicon başta olmak üzere ilk 11'de yer alan futbolcular ile de teke tek konuştu.

CENK ERGÜN: "KARAKTERİNİZİ ORTAYA KOYUN"
Sportif Direktör Cenk Ergün, Galatasaraylı futbolculara "İyi bir takımız. Devre arasına önümüzdeki 3 maçı kazanıp lider olarak girelim. Evet, derbilerde kötü sonuçlar aldık. Ama kaybettiğimiz bir şey yok. Bu yanlışları ligin 2.yarısında telafi edecek güce sahibiz. Karakterinizi ortaya koyun. Sorumluluk yüklenin. Performansınızı yükseltmelisiniz" dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (22 Ekim 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.