comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da başkan Dursun Özbek'ten Arda Turan ve Fatih Terim açıklaması!

08 Ağustos 2017, Salı 12:03
Galatasaray'da başkan Dursun Özbek'ten Arda Turan ve Fatih Terim açıklaması!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Barcelona'da forma giyen Arda Turan'ı transfer etmek için girişimlerde bulunduklarını doğruladı!

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Arda Turan ve Fatih Terim ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da

Galatasaray Başkanı, kuşübün transfer gündeminden Fatih Terim'e kadar birçok önemli konuda açıklamalarda bulundu.
Dursun Özbek adı son günlerde Galatasaray ile anılan Arda Turan ile ilgilendiklerini doğrularken Fatih Terim ve Igor Tudor ile ilgili de konuştu.


Dursun Özbek'ten Arda Turan ve Fatih Terim açıklamaları


"ARDA TURAN İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

Arda çok iyi bir Galatasaraylı. Onun Galatasaray formasını yeniden giymesi ve futbol hayatını burada noktalamasını istiyoruz. Bu yönde çalışmalarımız var. Arda Turan'ın Galatasaray'da futbolu bırakmasını istiyoruz. 


Dursun Özbek, Igor Tudor ile devam edecek mi?


"TUDOR'DAN YANA KUŞKUMUZ YOK"

Tudor bizim antrenörümüz. Galatasaray'ı başarıya götürmek için elinden geleni yapıyor. Hocamızı destekliyoruz. Tudor'dan yana en ufak bir kuşkumuz yok. Biz gelecek 5 yılın planını yapıyoruz. Öküz altında buzağı aramasınlar.

"RİVA PARASINI HARCAMIYORUZ"

Gerekli transferleri yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Hedefimiz şampiyonluk. Yönetimi yıpratmak isteyenler var. Riva'dan gelen parayı transferlere harcadığımızı söylüyorlar. Böyle bir şey yok. Futbolun bütçesi ayrı. Hesabımızı yaptık. Algı yaratmak isteyenler bu sözlerimi iyi takip etsinler. Biz kendi bütçemiz içerisinden transferler yapıyoruz.

"NDİAYE'Yİ HERKES GÖRECEK"

Ndiaye, Galatasaray'a gelmek için çok çaba harcadı. Hiç kimse alacağı paraları tartışmasın. Herkes görecek performansını.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.