comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da başkan adayları bekleyen zorlu takvim

19 Aralık 2017, Salı 11:36
Galatasaray'da başkan adayları bekleyen zorlu takvim

Galatasaray Kulübü dün erken seçim kararı alırken aday olacak isimler de zorlu bir sürece girdi. Galatasaray Seçimli Genel Kurul ne zaman? 

FutbolArena Özel - Galatasaray yönetiminin erken seçim kararı alması Galatasaray camiasında büyük bir trafiğe yol açtı.
 

Galatasaray Seçimli Genel Kurulu ne zaman?


13-20 Ocak'ta yapılacak grnel kurulda göreve talip olan başkan adayları 29 Aralık 2017 Cuma gününe kadar Divan Kurulu başkanlığına 43'er kişilik yönetim kurulu, denetim kurulu, sicil kurulu ve disiplin kurulu listelerini teslim etmek zorunda.

Yani başkan adaylarının bu gelişme üzerine listelerini oluşturmak adına ise önünde sadece 10 günlük süre kaldı. Liste oluşturmak adına ortaya çıkan bu kısa takvim, süre nedeniyle Galatasaray'da birçok üye karara tepkili
 

Ünal Aysal, Galatasaray başkanlığına aday oluyor mu?


Galatasaray Spor Kulübü, Dursun Özbek'in almış olduğu flaş bir karar ile erken seçime gidiyor. 20 Ocak'ta seçime gidecek olan Galatasaray'da Dursun Özbek yeniden aday olup yönetimini değiştirmek isteyecek. Ancak iddialara göre Dursun Özbek'in karşısına çok güçlü ve taraftarlar tarafından sevilen Ünal Aysal'ın çıkabileceği belirtiliyor.
AYSAL, DURSUN ÖZBEK'İN KARŞISINA ADAY ÇIKACAK

Cumhuriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray'da yönetimin erken seçim kararı sonrası kimlerin başkanlığa aday olacağı merak edilmeye başlandı. Erken seçim kararı alan Galatasaray'da Dursun Özbek'in karşısına Ünal Aysal'ın çıkacağı iddia edildi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.