comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Başakşehir maçı için prim dağıtılacak mı?

14 Nisan 2018, Cumartesi 16:55

Galatasaray ile Başakşehir, Süper Lig'in 29. haftasında liderlik için mücadele edecek. Bu maç öncesi Galatasaray yönetiminin galibiyet prim, dağıtacağı haberlerini doğrulatmak için yöneticilere ulaştık.

FutbolArena Özel - Galatasaray, Süper Lig'in 29. hafta maçında sahasında ağırlayacağı Başakşehir maçı için özel prim uygulamasına gidecek mi? Bu konuyla ilgili çıkan haberleri Galatasaray yöneticilerine sorduk. 

BAŞAKŞEHİR MAÇINA PRİM YOK!
Şampiyonluk yarışında kritik bir 90 dakikaya çıkacak olan Galatasaray'da, sarı kırmızılı yönetimin Başakşehir maçı için özel prim belirlediği iddia edilmişti.

Başakşehir'i mağlup etmesi halinde liderlik koltuğuna oturacak olan Galatasaray takımına oyuncu başına 20 bin euro galibiyet primi dağıtlacağı iddiası gündeme gelmişti.

"SADECE ŞAMPİYONLUK OLURLARSA..."

Bu iddiaları FutbolArena olarak Galatasaray yöneticilerine sorduk. Başakşehir maçı için herhangi bir özel prim uygulamasına gidilmeyeceğini ve takıma da böyle bir duyurunun yapılmadığını belirten yöneticiler “Biz Fenerbahçe derbisi için özel bir prim uygulamasına gitmedik. Sadece şampiyonluk halinde futbolcularımıza hak ettikleri özel bir prim dağıtacağız” ifadesi kullandılar.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.