comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da barış zamanı! Başkanlar uzlaştı

28 Şubat 2018, Çarşamba 17:38
Galatasaray'da barış zamanı! Başkanlar uzlaştı

Galatasaray'da Mustafa Cengiz'in daveti üzerine başkanlar zirvesi gerçekleşirken bu toplantının devamlı hale gelmesi kararlaştırıldı.

FutbolArena Özel - Sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz'in daveti üzerine Galatasaray'da başkanlar zirvesi gerçekleşirken, eski başkanlar arasındaki soğukluk giderildi ve bu toplantıların devamlı hale getirilmesi kararı alındı.

Galatasaray'da sorunların konuşulması ve tecrübeleri ile eski başkanların da kulübe artı fayda katması adına bu zirve gerçekleştirilirken eski başkanların belli aralıklarla bir araya gelmesi fikri öne çıktı.


Galatasaray başkanları yeniden toplanacak


Başkan Mustafa Cengiz, yapılacak ikinci toplantı öncesinde gündem hazırlanması ve tüm eski başkanların gündem hakkında çözüm, fikir önerileri ile hazırlıklı şekilde toplantıya katılma görüşünü ortaya sundu.
Eski başkanlar da Galatasaray adına daha faydalı olacağını belirterek bu fikre destek verdi. Kısaca Galatasaray eski başkanları kısa süre içerisinde tekrar bir araya gelecek.
 

Galatasaray'da başkanlar toplandı


İŞTE O AÇIKLAMA;

''Galatasaray Stadyum Müzesi'nin açılış gününde sarı-kırmızılı camia açısından önemli bir buluşma da gerçekleşti. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda Galatasaray Spor Kulübü'nün geçmiş başkanları, temsilcileri ve yönetim kurulu üyeleri bir araya geldi. 

Buluşmaya Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray'ın 29. Başkanı Alp Yalman, 30. Başkan Faruk Süren, 34. Başkan Ünal Aysal, 36. Başkan Dursun Özbek, geçmiş dönemlerde yönetimlerde görev almış Ali Dürüst ve Fatih Altaylı, Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yadımcıları Adil Araboğlu ile Dinç Üner ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik katıldı. Başkanımız Mustafa Cengiz buluşmada eski başkanlardan Adnan Polat'ın selamını iletirken  Selahattin Beyazıt ve Mehmet Cansun mazeretleri nedeniyle buluşmaya katılamadı


Galatasaray'da eski başkan ve yöneticiler toplandı


"TARİHİ BİR ANIN TESPİTİ "

Başkanımız Mustafa Cengiz burada yaptığı konuşmaya "Tarihi bir anın tespiti" diyerek başladı ve "Camianın da isteği olan barış, kardeşlik ve huzur içinde eski yönetimlerin, Galatasaray'ı temsil eden başkanlarımın burada bulunmasından son derece mutluyum. Bizim her zaman bir hayalimiz vardı. Hep birlikte  beraber el ele nice şampiyonluklara. Bugün iki tane tarihi olaya Galatasaray camiası tanıklık etti. Biri müze açılışı, diğeri ise bu toplantı. Müze, Ali Sami Yen'den bu güne gelen bir başarının ürünü. Bütün bunu sağlayan insanlar burada. Bu sadece bana nasip oldu. Ben onlara tekrar, geçmişte müzeye kazandırdıkları, ki yıl başına 38 kupa düşüyor, tek tek teşekkür ediyorum. Tarihe tanıklık edilen bir diğer an ise bu toplantı. İlk kez başkanlarımız toplandı. Yaşayan başkanlarımız ve temsilcilerinin burada olması çok önemli. Bu tarihi bir ana da vesile olduğum için çok mutlu oldum" dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (26 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.