comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Bafetimbi Gomis'ten liderlik açıklaması

06 Aralık 2017, Çarşamba 13:04
Galatasaray'da Bafetimbi Gomis'ten liderlik açıklaması

Galatasaray'ın golcü oyuncusu Bafetimbi Gomis, ‘Engelleri Aşıyoruz' gecesinde Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'na destek veren isimler arasında yer alırken burada önemli açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Galatasaray'da Bafetimbi Gomis, GS TV'de açıklamalarda bulundu. 

Yardım gecesinde konuşan Bafetimbi Gomis, gece sonunda GS TV'nin sorularını yanıtlarken “Galatasaray olarak birlik ve beraberlik değerleri her zaman öne çıkmıştır. Ben de burada bu değerleri savunduğum için çok mutluyum” ifadelerini kullandı.


Bafetimbi Gomis'ten Galatasaray'a transferi hakkında açıklama


“Geçen hafta zor günler geçirdik ama şimdi bütün aile bir aradayız. Tüm camianın baloda bir araya gelmesi bir aile olduğumuzun bir göstergesi. Zor zamanda bile bir aradayız. Galatasaray'ı tercih etmekle doğru yapmışım. Galatasaray'ın savunduğu değerler tam bana göre.”
LİDERLİK AÇIKLAMASI

“Galatasaray büyük bir takım. Çok büyük bir taraftar kitlemiz var. Türkiye'de en etkin ve çoğunluktaki takım da Galatasaray. Evet, kötü sonuçlar üzerimizde baskı yaratıyor ama önümüzde 3 maç var. Bu 3 maçı düşünüp ona göre hareket etmeliyiz. İlk yarıyı lider olarak bitirebiliriz. Bu maçlara konsantre olmamız lazım. Sezon başından bu yana özellikle evimizde iyi sonuçlar aldık. İyi gidişatın sürmemesi için bir sebep yok, takım olarak bunu başarabileceğimizden şüphem yok.”

Galatasaray'ın Senegal asıllı Fransız forveti Bafetimbi Gomis, ‘Engelleri Aşıyoruz' gecesinde Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'na destek veren isimler arasında yer alırken gecede Engelsiz Aslanlar ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ekim 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.