comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Badou Ndiaye ve Fernando'ya özel program

22 Ağustos 2017, Salı 14:15
Galatasaray'da Badou Ndiaye ve Fernando'ya özel program

Galatasaray'da Osmanlıspor maçından sonra takımını "70.dakikadan sonra oyundan düştük" diye uyaran Teknik Direktör Igor Tudor, Badou Ndiaye ve Fernando için harekete geçti.

FutbolArena Özel - Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Osmanlıspor maçında takımın 70. dakikadan sonra oyundan düşmesine ilişkin önlem alacak. GS Transfer gündemiyle ilgili tüm gelişmeler FutbolArena'da!

Hırvat teknik adam takıma geç katılan ve fiziksel anlamda çok az bir yükleme ile sahaya çıkan 2 yıldız futbolcusu için özel bir çalışma programı hazırlattı.
 

Galatasaray'da Badou Ndiaye ve Fernando kararı


Transferlerinin gecikmesi nedeniyle kampta yükleme yapamadığı Ndiaye ve Fernando'yu, Hırvat teknik adam deyim yerinde ise İstanbul'da kampa alacak. Tudor, Milli takım arasında Ndiaye ve Fernando'ya özel fizik kondisyon güçlendirme antrenmanları yaptıracak.


Sinan Engin'den Badou Ndiaye yorumu


Futbol yorumcusu Sinan Engin, "Galatasaray'da daha Feghouli var. Dursun Özbek ne takım yaptın be baba, vallahi helal olsun. Galatasaray takımı çok yönlü. Bütün futbolcular birbirlerini tamamlıyor. Ndiaye'ye ben de şaşırdım ama demek ki bildikleri varmış. Ndiaye bu tempoda oynasın Galatasaray 20-25 milyon Euro'ya satar. Allah Gomis'i nazardan saklasın. Tebrik ediyorum. Bence 20'nin üzerinde gol atar Gomis" diye konuştu.
Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.