comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Aykut Kocaman'a 3 Temmuz cevabı

17 Şubat 2018, Cumartesi 22:28
Galatasaray'da Aykut Kocaman'a 3 Temmuz cevabı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın 3 Temmuz'la ilgili Galatasaray hakkında konuşması üzerine sarı kırmızılı yönetimden yanıt geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın Alanyaspor maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında "3 Temmuz'dan sonra bu ortamdan yararlanan bir takım var." diyerek Galatasaray'ı kastetmesiyle ilgili olarak sarı kırmızılı takımın yöneticisi Burak Elmas'tan yanıt geldi. 


Aykut Kocaman'ın 3 Temmuz açıklamaları


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Alanyaspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında hakemlerle ilgili gelen soruya, Hakemlerle ilgili düşüncelerim aynı. Düzeltme yapacağım şey şurası. Benim bireysel olarak derdim yok. Hakemlerin içinde ne kadar yeteneksiz, yetersiz, meslek namusu ve ahlakından yoksun insanlar varsa, antrenörler arasında da var. Hakemleri oraya iten sebepler önemli. 3 Temmuz'dan beri bunu yaşıyorum ve 3 Temmuz'dan bu ortamdan yararlanan bir takım vardı." ifadelerini kullandı. 

BURAK ELMAS'TAN YANIT:
Galatasaray yöneticisi Burak Elmas ise kendisine ait resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada, Kendi takımınız ile alakalı, rakipler hakkında konuştuğunuz rahatlıkta konuşabildiğiniz zaman tekrar görüşelim. Hakemlerimizin formsuz oldukları maçlar ile alakalı sıkıntılarımızı olması gerektiği gibi gerekli sorumlular direkt olarak Federasyon yetkililerine aktardılar. Medya üzerinden mesaj vermek ancak yetkililere ulaşma imkanınız olmadığında bir yoldur." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.