comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Ayhan Özmızrak'tan scout ekibine olay çağrı!

16 Ağustos 2017, Çarşamba 14:19
Galatasaray'da Ayhan Özmızrak'tan scout ekibine olay çağrı!

Galatasaray'ın olağanüstü divan kurulunda kulüp üyelerinden Ayhan Özmızrak transferleri gerçekleştiren scout ekibiyle ilgili ağır eleştirilerde bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın olağanüstü divan kurulu son derece gergin başladı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in özellikle transfer konusunda kulüp üyelerine veryansın etmesi sonrası ortam gerildi. Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da

18 Galatasaray kongre üyesi konuşma için izin istersen üyelerden Ayhan Özmızrak, Galatasaray'ın transferlerini ve scout ekibini eleştirdi.
"SCOUT EKİBİNİ DAĞITIN"

Ayhan Özmızrak, "Scout ekibini dağıtın! Boşuna para vermeyin. Scout ekibi yaş ortalaması 30 olan liste hazırladıysa onlara gerek yok zaten. Eğer scout ekibi değil de bu transferleri siz yaptıysanız o zaman yine yollayın. Demek ki bir iş yapmıyorlar" diye konuştu.

"BÜLENT TULUN KULÜBÜN HAMAMINA BİLE GİRMEMELİ"

"Bülent Tulun'u değil başkan danışmanı, kulübün hamamına bile almamamız gerekiyor. Bunu niye diyemiyorsunuz sayın başkan!"

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ TEPKİSİ

Özellikle Dursun Özbek'in Kulüpler Birliği Başkanı olması konusunda eleştiriler yapan Özmızrak, “Galatasaray Başkanı, Kulüpler Birliği Başkanlığı için aday oldu. Ama önceki başkan bırakacağını açıkladığı sırada, mikrofonu alıp ‘Kendisini asla bir yere bırakmayız. Yapacak çok işi var' açıklamasını yaptı. Bahsettiğiniz kişi, Kulüpler Birliği Başkanlığı döneminde, Galatasaray'ın üst üste 2 yıl şampiyon olduktan sonra Fatih Terim'in Milli Takım kumpası şeklinde aklının çelinmesini sağlayan kişidir. Bunun baş aktörlerinden birisidir. Yetmemiş, Östersunds maçından sonra kulübünün resmi sitesinde bizimle dalga geçen kişidir. Siz bu kişiye çok başarılı diyorsunuz. Bu kişi aynı zamanda 11645 numaralı kulüp üyesidir. Kulüpler Birliği'yle ilgili son sözüm, bir kulüp başkanı, 'Benim muhatabımız değilsiniz, asbaşkanımla konuşun' dedi. Siz de o asbaşkanı alıp alıp Kulüpler Birliği Başkan Yardımcısı yaptınız. Bir diğer başkanın da daha önce size etmediği hakaretler kalmadı. Onu da alıp bir diğer başkan yardımcısı yaptınız. Galatasaray başkanının bu duruma düşmesini sindiremiyorum. Alın koltuğunuzda oturun” diye konuştu.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)