comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Arda Turan'ı en çok isteyen yönetici

11 Ekim 2017, Çarşamba 22:32
Galatasaray'da Arda Turan'ı en çok isteyen yönetici

Galatasaray'ın Arda Turan transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Arda'nın yuvasına dönmesini en çok isteyen yöneticiye FutbolArena ulaştı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın sezon başında Barcelona'dan kiralamak adına girişimde bulunduğu ve uzun süre transfer gündeminde yer alan Arda Turan'ın alınmasını Florya'da ısrarla talep eden ismin Cenk Ergün olduğu ortaya çıktı. Galatasaray Transfer gündemine dair son dakika haberleri için FutbolArena'yı takip etmeye devam edin.
 

Galatasaray Arda Turan'ı transfer edecek mi?


Galatasaray yönetiminin içinde birçok idarecinin karşı çıktığı bu transfer sezon başında gerçekleşmemişti. O dönemde özellikle Ergün' Arda Turan konusunda ısrarcı davranıp Tudor ve yönetime alınması adına olumlu görüş bildirmişti. 

A Milli Takımı'nda Arda'nın performansı ve yaşanılanların ardından Ergün'ün tavrı merak edilirken Ocak ayında Tecrübeli oyuncunun yeniden gündeme gelip gelmemesini ise Ergün'ün tavrı belirleyecek.
İSPANYOL MEDYASI GALATASARAY'I AÇIKLADI

İspanya basınından El Mundo Deportivo'nun haberine göre Arda Turan, Ocak ayında Barcelona ile yollarını ayırarak Galatasaray'a imza atabilir.

Barcelona'dan ayrılmaya karar veren Arda Turan'ın, menajer Ahmet Bulut aracılığıyla başta Galatasaray olmak üzere birkaç kulübün daha nabzını yokladığı öne sürülüyor. Çıkış noktası arayan Arda'nın Barcelona kariyerinin sona ermesine kesin gözüyle bakılıyor.

Sarı kırmızılı takım ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.