comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Arda Turan transferi seferi başlıyor

07 Ağustos 2017, Pazartesi 09:55
Galatasaray'da Arda Turan transferi seferi başlıyor

Galatasaray yönetimi Arda Turan için bütçesini hazırladı. Sarı kırmızılılar Arda Turan'ı transfer edebilecek mi? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında gündemine Barcelona'da forma giyen Arda Turan'ı aldı. Başkan Dursun Özbek, Arda Turan transferini bitirmeyi çok istiyor.


Galatasaray Arda Turan'ı mı transfer ediyor?


Galatasaray yönetimi Barcelona'da gönderilmesi gündeme gelen eski yıldızı Arda Turan için girişimlere başlıyor. Kiralık olarak kadrosuna katmayı hedefleyen Galatasaray yönetimi milli yıldız için verebileceği rakamı belirlemiş durumda.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray'ın Barcelona Kulübü'ne Arda Turan'ı bir yıl kiralamak 2 milyon 500 bin Euro önereceği gelen haberler arasında. Galatasaray yönetimi, tecrübeli futbolcuya ise 4 milyon Euro net ücret vermeyi planlıyor.
Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

Arda Turan, Barcelona'dan ayrılacak mı?


Daha önce yaptığımız haberde İspanya'da yaşayan gazeteci Mehmet Çiftçi, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada ilginç bir not paylaştı. Gazeteci Çiftçi, "Türkiye'den gelen bir grup turistle Barça Store'a gittik. Gruptaki bazı arkadaşlar Arda Turan'ın formasını almak istediler. Ancak mağaza yetkilileri, Arda Turan'ın formasını isteyen turistlere, "Artık Arda Turan'ın formasını satmıyoruz. Yalnızca özel istek olursa üretiyoruz" yanıtını verdi. Düşünebiliyor musunuz? Arda Turan, Barcelonalı bir futbolcu ama mağazada forması yok. Resmi mağazada forması yok. Bu demek oluyor ki Barcelona yetkilileri bütün mağazalarına talimat verdi ve Arda Turan formalarının satışını durdurdu" dedi.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)