comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Arda Turan transferi için sürpriz plan

11 Ağustos 2017, Cuma 09:54
Galatasaray'da Arda Turan transferi için sürpriz plan

Galatasaray'a geri dönmek isteyen Arda Turan için Başkan Dursun Özbek ve menajeri Ahmet Bulut'un sürpriz bir konuyu gündeme getirdiği ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın Arda Turan'ı transfer etmek istemesiyle başlayan gündem yerini korurken sürpriz bir plan dillendiriliyor. Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da

Milli futbolcunun "NEF" sponsorluğunda Galatasaray'a geri dönme ihtimali belirdi.
Galatasaray'ın özellikle yüksek maliyeti nedeniyle somut bir adım atmaktan çekindiği Arda'nın, hem Galatasaray hem de Barcelona'nın sponsoru olan NEF firmasının desteği ile Türkiye'ye dönme ihtimali konuşulmaya başlandı.
 

Galatasaray, Arda Turan'a ne kadar maaş teklif edecek?


Barcelona, Arda'nın Galatasaray'a kiralık olarak gelmesine izin verirse sürpriz bir formülün perde arkasında konuşulduğu ortaya çıktı.
Barcelona'dan yıllık 7 milyon euro alan ve Galatasaray'ın bütçesini fazlası ile aşan Arda'nın bu ücretinin bir bölümünü NEF'in karşılama formülü gündeme geldi.

ARDA'NIN ÜCRETİ NEF'TEN

Hem Barcelona, hem de Galatasaray'ın sponsoru olan NEF firmasının Arda'nın yıllık ücretinin 3 milyon euroluk kısmını karşılaması halinde bu transferin daha ciddi bir boyut kazanabileceği kulislerde konuşulmaya başlandı.
 

Dursun Özbek, Arda Turan için neler dedi?


Dursun Özbek birkaç gün önce Arda Turan transferiyle ilgili, "Arda çok iyi bir Galatasaraylı. Onun Galatasaray formasını yeniden giymesi ve futbol hayatını burada noktalamasını istiyoruz. Bu yönde çalışmalarımız var. Arda Turan'ın Galatasaray'da futbolu bırakmasını istiyoruz" diye konuşmuştu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)