comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Arda Turan transferi için geri sayım

09 Ağustos 2017, Çarşamba 09:16
Galatasaray'da Arda Turan transferi için geri sayım

Galatasaray'ın Barcelona'dan kiralamak istediği eski futbolcusu Arda Turan adım adım Sarı-Kırmızılı camiaya yaklaşıyor. Arda Turan, Galatasaray'a transfer olacak mı?

FutbolArena - Galatasaray'da transfer çalışmalarında son düzlüğe girilirken Arda Turan ilgili görüşmeler tüm hızıyla devam ediyor. Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da

Sarı-Kırmızılı takımın başkanı Dursun Özbek dün yaptığı açıklamada Arda Turan ile ilgilendiklerini ve çalışmaların sürdüğünü belirtti.
 

Galatasaray'ın Arda Turan transferindeki son durum


Sabah'taki habere göre, 1 aydır Arda transferi için kapalı kapılar ardında büyük çaba sarf eden Galatasaray'ın 1 yıl kiralık satın alma opsiyonlu teklifini Barcelona yönetimine götüreceği ve rakamın kiralama bedeli de dahil olmak üzere 10-12 milyon Euro seviyesini göreceği öğrenildi.
Barcelona, Neymar'ın PSG'ye transfer olmasına karşın Arda Turan'ı yine de kadroda düşünmemesi Galatasaray'ın bu transferdeki önünü açıyor.
 

Arda Turan, Barcelona'dan ayrılacak mı?


Daha önce yaptığımız haberde İspanya'da yaşayan gazeteci Mehmet Çiftçi, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada ilginç bir not paylaştı. Gazeteci Çiftçi, "Türkiye'den gelen bir grup turistle Barça Store'a gittik. Gruptaki bazı arkadaşlar Arda Turan'ın formasını almak istediler. Ancak mağaza yetkilileri, Arda Turan'ın formasını isteyen turistlere, "Artık Arda Turan'ın formasını satmıyoruz. Yalnızca özel istek olursa üretiyoruz" yanıtını verdi. Düşünebiliyor musunuz? Arda Turan, Barcelonalı bir futbolcu ama mağazada forması yok. Resmi mağazada forması yok. Bu demek oluyor ki Barcelona yetkilileri bütün mağazalarına talimat verdi ve Arda Turan formalarının satışını durdurdu" dedi.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.