comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Arda Turan için tek yol Florya

02 Eylül 2017, Cumartesi 09:48
Galatasaray'da Arda Turan için tek yol Florya

Galatasaray Avrupa'da transfer döneminin kapanmasının ardından Arda Turan transferinde tek kaldı. Galatasaray'ın Arda Turan transferi hakkında son gelişmeler FutbolArena'da.

FutbolArena - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında milli yıldız Arda Turan'ın transferi için kolları sıvamış durumda. Sarı kırmızılı yönetim Avrupa'da transferin kapanmasının ardından Arda Turan transferinde rakipsiz kalması elini güçlendirdi.


Galatasaray Arda Turan'ı transfer edecek mi?


Galatasaray yönetimi Avrupa'da transfer döneminin kapanmasını ardından Arda Turan için girişimlerini hızlandırıyor. Barcelona takımından ayrılması beklenen yıldız isim için beklenilen teklifler gelmedi ve Galatasaray Avrupa'da transfer döneminin kapanmasının arından yalnız kaldı. 

LUCESCU OYNAYABİLECEĞİ BİR TAKIMA GİTMESİNİ İSTİYOR
Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Arda Turan'ın yuvaya dönme olasılığı güçleniyor. İspanyol Cadena Ser Radyosu, Avrupa'da birçok ülkede transferin sona ermesiyle Türk Milli Takımı'nın kaptanı için Barcelona'nın kapısını çalan takım kalmadığını yazdı. Galatasaray'ın Arda için artık en önemli seçenek olduğu belirtildi. Arda'yı yeniden Milli Takım'a çağıran Lucescu'nun da tecrübeli futbolcuya sürekli oynayacağı bir takıma gitmesini tavsiye ettiği vurgulandı. Barcelona'nın Arda için 30 milyon euro talep ettiği, Galatasaray'ın ise kiralamak istediği de kaydedildi.


Barcelona Arda Turan'ı gönderecek mi?


Milli takımı bırakan Arda Turan'ın eski formundan uzak olmasından ötürü Barcelona'da yeni sezonda forma şansı bulma ihtimalinin düşük olduğu belirtiliyor. Bu sebeple Katalan ekibi yönetiminin Arda'yı başka bir takıma gönderme fikrine sıcak baktığı ifade edildi. Yaşanan bu gelişmelerin İtalyan basınında Arda Turan'ın Inter'e önerildiği öne sürüldü. Daha önce Milan'a önerilen Arda'ya İtalyan temsilcisi sıcak bakmazken, bu kez Inter yolu denendi. Henüz resmi bir girişimde bulunulmamasına rağmen Inter'in önümüzdeki günlerde Barcelona ile şartlar konusunda masaya oturacağı kaydedildi. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)