comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Arda Turan için sıcak gelişme! Ahmet Bulut İspanya'ya gitti

13 Ağustos 2017, Pazar 17:46
Galatasaray'da Arda Turan için sıcak gelişme! Ahmet Bulut İspanya'ya gitti

Galatasaray'da yeniden Arda Turan sesleri yükselmeye başladı. Menajer Ahmet Bulut, İspanya'ya giderek Barcelona yönetimiyle görüşme gerçekleştirecek. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'a Arda Turan geri dönüyor mu? Barcelona'da, Real Madrid ile oynanacak olan Süper Kupa maçının kadrosuna alınmayan yıldız futbolcunun yeni sezonda ilk 11'de şans bulma ihtimalinin zayıf görünmesinin ardından sarı kırmızılı takıma geri dönebileceği konuşuluyor. Başkan Dursun Özbek, geçtiğimiz günlerde menajer Ahmet Bulut ile Feghouli için yaptığı görüşmenin ardından Arda Turan konusunda, "Barcelona izin vermeden Arda Turan ile görüşemeyiz." ifadelerini kullanmıştı. Öte yandan menajer Ahmet Bulut, Arda Turan'ın durumunu görüşmek üzere İspanya'ya gitti. 
 

Galatasaray Arda Turan'ı transfer ediyor mu?


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, NTV Spor'a yaptığı açıklamada Arda Turan transferiyle ilgili olarak da, "Arda Turan iyi bir Galatasaraylı. Ancak bu transfer için Barcelona'dan izin almadan görüşme yapmamız doğru olmaz." ifadelerini kullandı. 


Arda Turan Barcelona'dan ayrılıyor mu?


Menajer Ahmet Bulut ile Barcelona yetkililerin yapacağı görüşme öncesinde Arda Turan konusunda İspanya'dan gelen haberler netliğe kavuştu. El Mundo'nun haberine göre; Barcelona yönetimi Arda Turan'ı bırakmaya hazır. Ancak sözleşmesi devam ettiği için Galatasaray'ın kiralık olarak kadrosuna katabileceği ifade edilirken, menajer Ahmet Bulut'un ise Barcelona yönetimine, "Eğer Arda Turan'ı istemiyorsanız diğer teklifleri gözden geçireceğiz." diyeceği kaydedildi. Ahmet Bulut ayrıca Galatasaray'ın teklifin de Barcelona'ya iletecek. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)