comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Andy Carroll transferinin perde arkası

07 Aralık 2018, Cuma 11:48
Galatasaray'da Andy Carroll transferinin perde arkası

Galatasaray'da transferi gündeme geldiği iddia edilen Andy Carroll hakkında sezon başında kulübün verdiği rapor ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Bafetimbi Gomis'in ayrılığı sonrasında gol yollarında sıkıntı yaşayan Galatasaray'da Andy Carroll'un ismi yeni değil tam 4 ay önce gündeme geldi. Ağustos ayının son haftasında Andy Carroll, bedelsiz olarak Galatasaray'a teklif edildi.
 

Galatasaray Transfer: Andy Carroll, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Son yıllarda yaşadığı sakatlıklarla gündemden düşen İngiliz golcü Galatasaray'a, "Para benim için ikinci planda. Kendimi yeniden kanıtlamak istiyorum" dedi. Andy Carroll'un ismi Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e sunuldu. Ancak İngiliz golcünün tüm raporları, sonuçları, sakatlık geçmişi ve güncel durumu kapsamlı şekilde mercek altına alındı. Galatasaray, Andy Carroll ve menajerinden süre dahi istedi.

OLUMLU RAPOR VERİLMEDİ
Sarı kırmızılılar 'tamam' dese İngiliz golcü Ağustos ayında hemen İstanbul'a gelip imzayı atacaktı. Ancak 29 yaşındaki futbolcunun ayak bileğinden üst üste yaşadığı sakatlıklar, Galatasaray'da, Andy Carroll'un transferine engel oldu. Yapılan tüm kontrol, incelemeler sonucunda ayak bileği ve kasığından yaşadığı sakatlıkların kronik hale dönüşmesi ve sık sık tekrar etmesi nedeniyle Andy Carroll için olumlu rapor verilmedi.

Teknik Direktörü Fatih Terim de, "Bu riski alamayız" diyerek İngiliz golcünün transferini onaylamadı.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.