comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Alper Narman: 'Maçta yaşananların yönetimle alakası yok'

10 Aralık 2017, Pazar 15:24
Galatasaray'da Alper Narman: 'Maçta yaşananların yönetimle alakası yok'

Galatasaray - Akhisar Belediyspor maçı bitiminde Sarı-Kırmızılı tribünlere tepki gösteren Yönetim Kurulu Üyesi Alper Narman, bunun nedenini FutbolArena'ya anlattı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Akhisarspor maçında tribünde yaşanan protesto olaylarına ilişkin Alper Narman açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Alper Narman maç sonunda tribünlerin yönetime tepki gösterip protesto etmesi üzerine değil locaya atılan yabancı maddeler ve küfürlere reaksiyon verdiğini söyledi.


Alper Narman'ın Galatasaraylı taraftarlarıyla ilgili açıklamaları


Alper Narman, " Galatasaray tribünleri 2.5 yıldır hür ve özgür şekilde tepkilerini koyuyor. Bugüne kadar ne zaman buna karışıp ses çıkardık. Bizde 10 yaşından beri o tribünlerdeyiz.  Dünkü olayın taraftarın yönetimi protesto etmesi ya da tepki göstermesi ile alakası yok. Bugüne kadar ne zaman tepkilere karşılık verdik? Başkan Dursun Özbek eşi Mesude Hanım ile karşılaşmayı izlemişti. Ve karşılaşma bitiminde başkanın eşi Mesude Hanım da yanımızda iken ağza alınmayacak küfürler edildi. Ayıptır, yakışmıyor. Kadınlar var, küfür etmeyin derken başkanın locasına bozuk paralar atıldı. Ve bu bozuk paralardan biri de başkanın eşi Mesude Hanım'a gelince tepki gösterdim" dedi.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.