comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Alioski, Kurzawa ve Aanholt gelişmesi! Sol bek...

15 Temmuz 2021, Perşembe 19:45
Galatasaray'da Alioski, Kurzawa ve Aanholt gelişmesi! Sol bek...

Galatasaray sol beke kimi transfer edecek? Laywin Kurzawa, Ezgjan Alioski ve Patrick van Aanholt'da son gelişmeler haberimizde.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray yeni sezon öncesi sol bek transferi için atağa kalktı. Sarı kırmızılı takımının sol bek transferinde gündeme gelen Laywin Kurzawa, Ezgjan Alioski ve Patrick van Aanholt isimlerinde yeni gelişmeler yaşandı.

GALATASARAY SOL BEKE KİMİ TRANSFER EDECEK?
RMC Sport'un Fransız muhabiri Loic Tanzi sosyal medyadaki açıklamasında "Galatasaray, Kurzawa transferi için PSG ile anlaştı. Son kararı Kurzawa verecek." ifadeleri kullandı.

İtalyan muhabir Fabrizio Romana ise yine sosyal medya hesabından "Galatasaray, Leeds United ile sözleşmesi sona eren Alioski'nin transferinde son aşamaya geldi." açıklamasını yaptı.

VAN AANHOLT MALİYETİYLE ÖNE ÇIKIYOR

Öte yandan Hürriyet Gazetesi muhabiri Ali Naci Küçük, Patrick van Aanholt konusundaki son gelişmeleri haberleştirdi.

Buna göre Galatasaray yöneticisi Işıtan Gün, Alioski ve menajeriyle bir araya geldi. Daha önce yıllık 2.5 M€ talep eden oyuncu, bu rakamı 2.2 M€ seviyesine çekti ve 4 yıllık sözleşme istedi. Sol bek transferinde Alioski ismi öne çıkmış durumda. Maliyeti ve tecrübesi nedeniyle Fatih Terim'in öncelikle istediği isim Van Aanholt oldu. Terim onay verirse Alioski transferi gerçekleşecek.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"