comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Ahmet Bulut'tan Arda Turan ve Feghouli açıklaması

09 Ağustos 2017, Çarşamba 18:29
Galatasaray'da Ahmet Bulut'tan Arda Turan ve Feghouli açıklaması

Galatasaray'da Dursun Özbek ile toplantı yapan Ahmet Bulut, "Arda Turan için değil, Feghouli'deki ufak pürüzleri gidermek için geldim" dedi.

FutbolArena - Galatasaray'da menajer Ahmet Bulut ve kulüp başkanı Dursun Özbek'in otelde yaptığı transfer görüşmeleri Arda Turan konusunda heyecan yaratırken, konunun Sofiane Feghouli olduğu ortaya çıktı. Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da
 

Arda Turan, Galatasaray'a mı transfer oluyor?


Otel çıkısında basın mensuplarına konuşan Ahmet Bulut şu ifadeleri kullandı:

"Arda Turan için değil, Feghouli'deki ufak pürüzleri gidermek için geldim. Feghouli'deki pürüzler hızlıca çözülürse yarın İstanbul'a gelir. Başkan Arda ile ilgilendiğini söyledi ama Arda konusunda hiç konuşmadık. Barcelona ile de Arda'nın ayrılığı konusunda hiç görüşmemiz olmadı. Benim Arda ile ilgili konuşmam doğru değil. Barcelona ile 3 yıl daha sözleşmesi var."
TALİSCA'NIN LİSANSI

Aynı zamanda Talisca'nın da menajeri olan Ahmet Bulut, "Talisca konusunda hiçbir sıkıntı yok. Zaten başkan açıklama yaptı. Haftaya oynar" ifadelerini kullandı.
 

Galatasaray'dan FutbolArena'ya Arda Turan transferi açıklaması


Sarı kırmızılı idareciler, Arda için resmi bir adım ve somut gelişmenin olmadığını belirtip " Arda ile şu ana kadar görüşmemiz olmadı. Şu anda bu konu temenni boyutunda" ifadesini kullandı. Kısaca Arda'nın şu an için geri dönüşü netlik kazanmış durumda değil.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)