comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Ahmet Bulut ve Dursun Özbek arasında Arda Turan transfer görüşmesi

09 Ağustos 2017, Çarşamba 19:37
Galatasaray'da Ahmet Bulut ve Dursun Özbek arasında Arda Turan transfer görüşmesi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile Ahmet Bulut arasında yapılan görüşmenin ardından Bulut, Arda için görüşmediklerini açıklmasına rağmen perde arkasına FutbolArena ulaştı. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'dan Arda Turan transfer girişimi! Galatasaray Transfer gündeminde sıcak saatler! Başkan Dursun Özbek ile menajer Ahmet Bulut arasında gerçekleşen görüşmenin ardından Ahmet Bulut, Feghouli transferi için geldiğini ve görüşme gerçekleştiğini açıklamasına rağmen yapılan zirvenin perde arkasına FutbolArena ulaştı. 
 

Galatasaray Arda Turan'ı transfer ediyor mu?


Sarı kırmızılı idareciler, Arda için resmi bir adım ve somut gelişmenin olmadığını belirtip "Arda ile şu ana kadar görüşmemiz olmadı. Şu anda bu konu temenni boyutunda" ifadesini kullandı. Kısaca Arda'nın şu an için geri dönüşü netlik kazanmış durumda değil.


Galatasaray'da Ahmet Bulut ve Dursun Özbek arasında transfer görüşmesi


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile menajer Ahmet Bulut arasında gerçekleşen zirvenin perde arkasına FutbolArena ulaştı. Ahmet Bulut, Dursun Özbek ile görüşürken, her ne kadar "Arda Turan için konuşmadık" dese de yapılan görüşmede Barcelona'da forma giyen yıldız futbolcunun transferi halinde, kulübe olan maliyeti hakkında sarı kırmızılı yönetime bilgi verdi. 

Öte yandan Ahmet Bulut, Galatasaray Başaknı Dursun Özbek'e Arda Turan'ın İspanya'da yıllık 7 milyon euro gelir elde ettiğini söyledi. Barcelona'da gözden çıkarılan ve ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Arda Turan'ın da Galatasaray'a dönmek istediği fakat yıldız futbolcunun maliyetinin yüksek olması ve Barcelona'nın net bir karar almaması dolayısıyla transfer ciddi bir boyuta gelmedi. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.