comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da ağır isimlerden Arda Turan seferberliği

30 Aralık 2017, Cumartesi 09:59
Galatasaray'da ağır isimlerden Arda Turan seferberliği

Galatasaay taraftarının büyük bir çoğunluğunun transferine karşı çıktığı Arda Turan için camianın önde gelen isimleri seferberlik başlattı.

FutbolArena - Galatasaray'da camia içerisinde ağırlığı olan önemli isimlerden Arda Turan seferberliği başladı. Fatih Terim ile arası milli takım döneminde açılan Arda Turan'ı yeniden Galatasaray'a kazandırmak isteyen isimler ikili arasındaki soğuk havayı yumuşatmak için yoğun çaba sarfediyor. 


Arda Turan, Galatasaray'a geri dönecek mi?


Galatasaay taraftarının büyük bir çoğunluğunun transferine karşı çıktığı Arda Turan için camianın önde gelen isimleri seferberlik başlattı. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Arda Turan rotasını birkez daha Florya'ya çevirdi..Kulislerde konuşulanlara göre Fatih Terim ve Arda'ya yakın kişiler, iki ismi yeniden bir araya getirmek için kolları sıvadı.  

MEHMET AĞAR DEVREDE
Arda Turan önceki gün içişleri eski bakanı Mehmet Ağar'la yemek yemişti. Milli futbolcuya, "Hocadan özür dile, yuvana dön" ifadesini kullanan Mehmet Ağar'ın Fatih Terim'le de bu konuda görüştüğü iddia edildi. Terim'e 2-3 kişiden daha Arda Turan konusunda baskı geldiği ve tecrübeli teknik adamın bu konudaki tavrının yumuşatılmaya çalışıldığı öğrenildi. Yaşanacak yeni gelişmeler büyük bir merakla bekleniyor.


Arda Turan hangi takıma transfer olacak?


Barcelona'da bu sezon forma şansı bulamadığı için Ocak ayında ayrılma ihtimali çok kuvvetli olan yıldız futbolcu ise Türkiye'ye gelmekten ziyade yurt dışında kalmaya ve buradan gelen tekliflere daha sıcak bakıyor. Kariyerini yurt dışında geçirmeyi planlayan Arda Turan'ın Barcelona'dan ayrılması halinde yeni adresi ya Arsenal, ya da Roma olacak.

İngiliz kulübü Arda Turan için oldukça ciddi. Diğer taraftan yıldız futbolcuyu Roma da kadrosuna katmak istiyor. Eğer Arsenal olmazsa Arda Turan'ın Roma'ya transfer olma olasılığı daha yüksek. Arda Turan'la ilgili şu ana kadar resmi bir girişimde bulunmayan Beşiktaş yönetimi ise bu defteri kapattı.

Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.