comScore
1 / 10

Galatasaray'da 4 transfer

2 / 10
Ara transfer döneminin başlamasına daha 2 ay var, ancak Galatasaray’da somut adımlar şimdiden atılmaya başlandı. Teknik direktör Fatih Terim’le yapılan zirve sonrası alınan kararla birlikte, mevcut kadronun büyük ölçüde değiştirilmesi hedefleniyor.
3 / 10
Bu doğrultuda ocak ayı, tıpkı bir ana transfer dönemi gibi kullanılacak. Hem gönderilecek isimler hem de alınması düşünülen oyuncularla ilgili girişimler yapılıyor.
4 / 10
Sarı-Kırmızılılar ilk olarak Henry Onyekuru ve Seri’yle anlaştı. İki oyuncunun da kiralanması konusunda Monaco ve Fulham’la gerekli temaslar kuruldu.
5 / 10
Görüşmelerin şu ana kadar olumlu seyrettiği ve iki oyuncunun da ocak ayında Galatasaray’a katılmasının yüksek ihtimal olduğu belirtiliyor.
6 / 10
Ara transfer operasyonu bununla sınırlı kalmayacak. Fenerbahçe ile yollarını ayırır ayırmaz Galatasaray’ın prensip anlaşmasına vardığı Gary Rodrigues de Sarı-Kırmızılı kulüpten haber bekliyor. Yıldız futbolcu da, Al İttihad Kulübü’nden 1.5 sezonluğuna kiralanacak.
7 / 10
Yine Fatih hocanın çok istediği oyuncular arasında yer alan Kenan Karaman’la da yeni bir görüşme gerçekleşti. Kulübü Düsseldorf’la mukavelesi sezon sonunda bitecek olan Milli forvet, Galatasaray’ın tüm şartlarını kabul etti.
8 / 10
Sarı-Kırmızılılar, Kenan’ı uygun bir bonservis bedeliyle kadrosuna katmaya çalışacak. Alman kulübünün fiyat yükseltmesi halinde, oyuncunun sezon sonunda boşa çıkacak olması koz olarak kullanılacak.
9 / 10
Kenan’ın Galatasaray’da oynamayı çok istemesi, Cim Bom’un en büyük avantajı.
10 / 10
Operasyonun sorunsuz gerçekleşmesi halinde, Aslan iki hızlı kanat oyuncusu, bir oyun kurucu ve bir de forvete kavuşmuş olacak. (Fanatik)