comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da 3 saatlik kritik zirve

07 Şubat 2018, Çarşamba 09:30
Galatasaray'da 3 saatlik kritik zirve

Galatasaray yönetimi ve teknik heyeti Sivasspor karşısında alınan yenilgi sonrasında toplandı. Fatih Terim, yaşanan yenilgiyi 'İş kazası olarak yorumladı'

FutbolArena - Galatasaray'da Sportif AŞ yönetim kurulu üyesi Abdurrahim Albayrak, başkan Mustafa Cengiz ve teknik direktör Fatih Terim, Sivasspor yenilgisini masaya yatırıdı.


Galatasaray'da 3 saatlik kritik zirve


Galatasaray yönetimi ve teknik heyeti Sivasspor karşısında alınan yenilgi sonrasında toplandı. Fatih Terim, yaşanan yenilgiyi 'İş kazası olarak yorumladı'. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fatih Terim, Başkan Cengiz ve Sportif AŞ Yöneticisi Abdurrahim Albayrak'la yaptığı toplantıda "Bunu bir yol kazası olarak görüyorum" dedi. Terim, Fernando'nun dönüşünü beklediğini belirterek "Kalitesiyle bizi yukarıya taşıyacaktır" ifadelerini kullandı.

DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTILAR
Demir Grup Sivasspor'a 2-1 mağlup olan Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim, futbolcularına izin verirken kendisi Florya'da mesai harcadı. Terim, pazartesi günü Başkan Mustafa Cengiz ve Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak ile bir araya gelerek gelecekle alakalı durum değerlendirmesi yaptı.

Mevcut kadronun iç huzuru ve mutluluğunu göz önünde tutan teknik direktör Fatih Terim, Galatasaray takımının geriden gelen alacaklarının kapatılmasını özellikle talep etti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.