comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a yazılan Robben teklifi açıkladı! "Evet, doğru"

14 Mayıs 2019, Salı 12:45
Galatasaray'a yazılan Robben teklifi açıkladı!

Galatasaray ile adı anılan Arjen Robben, transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın gelecek sezon için transfer gündeminde yer aldığı iddia edilen Arjen Robben, geleceğine dair açıklamalarda bulundu. Uzun yıllar futbol oynamak istediğini dile getiren Hollandalı futbolcu, sakatlık yaşamaması durumunda 4-5 yıl daha devam etmek istediğini söyledi. Robben, Avrupa'dan da kendisine teklifler geldiğini itiraf etti. 
 

Galatasaray Transfer: Robben, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Kicker'a konuşan Arjen Robben, kariyeri boyunca şampiyonluğu hedefleyen takımlarda forma giydiğini ve bu nedenle orta sıra takımlarında oynayıp oynayamaycağı hakkında fikri olmadığını belirterek, "Kariyerim boyunca hep şampiyonluk mücadelesi veren takımlarda oynadım. Bu yüzden 6. veya 7. sırada savaşan bir takımda oynayabilir miyim bilemiyorum. Kariyerimi hem Avrupa'da hem de ötesinde sürdürmek için seçeneklerim var. ABD de bunlardan biri." dedi.

"4-5 YIL DAHA OYNAMAK İSTERİM"
Kariyerini 4-5 yıl daha devam ettirmek istediğini dile getiren 35 yaşındaki oyuncu, "Aslında hala oynamak istiyorum ama ufak bir sakatlığım da var. 4-5 yıl daha oynamak istiyorum ama bu durum sakatlanmamamla ilgili." ifadelerini kullandı.


 

Robben, Bayern Münih'de kaç maçta oynadı?


Bundesliga'da bu sezon 11 maça çıkan Robben, 3 gol attı. Şampiyonlar Ligi'nde 4 maçta 2 gol, 1 asistle oynayan futbolcu, sezonun genelinde sakatlıklar nedeniyle sadece 17 maçta forma giydi ve 5 gol, 2 asistle oynadı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!