comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a yazılan Radja Nainggolan'nın kız kardeşinden itirafı

09 Temmuz 2019, Salı 11:22
Galatasaray'a yazılan Radja Nainggolan'nın kız kardeşinden itirafı

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer aldığı öne sürülen Radja Nainggolan için kız kardeşinden açıklama geldi.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'a transfer çalışmaları devam ederken gündeme gelen isimlerden birinin de Radja Nainggolan olduğu öne sürülmüştü. Sarı kırmızılı kulübün antrenörü Hasan Şaş'ın yalanladığı futbolcuyla ilgili kız kardeşinden de açıklama geldi. Inter'den ayrılmak isteyen futbolcu hakkında konuşan Riana Nainggolan, "Kardeşimin Inter'den ayrılması bir şans olur" dedi. 
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Radja Nainggolan, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Calciomercato'da yer alan habere göre Inter'den ayrılması beklenen Radja Nainggolan hakkında açıklamalarda bulunan kız kardeşi Riana, "Şu anda onu almaya hazır bir takım olmasa bile kardeşimin Inter'den ayrılması iyi bir şans olur. Yurt dışından gelen bir teklif cazip olabilir. Ona çok yakınım ama hala hangi takıma gitmek istediğini söylemedi." dedi.

HASAN ŞAŞ NE DEDİ?

''O kadar çok isim yazılıyor ki bazen biz de gülüyoruz. Vincent Aboubakar, Diego Costa, Falcao, Nainggolan.. Galatasaray'ın hiç ilgilenmediği futbolcuları medyadan duyuyoruz. Önümüzde 2 aylık bir süreç var. Acele etmiyoruz. Ocak ayında gerekli takviyeleri yaptık, yine yapacağız.''

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!