comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a Vida transferi için sürpriz telefon

16 Ağustos 2017, Çarşamba 19:01
Galatasaray'a Vida transferi için sürpriz telefon

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün'e, Domagoj Vida'nın menajerinden transfer telefonu geldi.

FutbolArena Özel - Galatasaray ile Beşiktaş'ı karşı karşıya getiren Dinamo Kiev oyuncusu Domagoj Vida'nın transferindeki detaylar ortaya çıktı. Galatasaray Transfer gündemi ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da.
 

Galatasaray, Vida'yı transfer etmek istedi mi?


Dinamo Kiev ile kontratının bitimine 6 ay kalan Domagoj Vida, Galatasaray'a teklif edildi. Başarılı stoperin menajeri Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün'ü aradı.

Geçen yılda Vida'ya talip olan ancak yüksek maliyeti nedeniyle transferden vazgeçen Galatasaray, bu transfer için talep edilen rakamları öğrenmek istediğini söyledi.
Vida ve Dinamo Kiev kulübünün istekleri uygun bulunursa Galatasaray bu oyuncu için temaslarda bulunacak.
 

Uğur Karakullukçu'dan Galatasaray - Vida transferi açıklaması


A Spor'da konuşan Uğur Karakullukçu, "Ben o zaman şöyle söyleyeyim, bu akşam duydum. Galatasaray Vida ile ilgileniyor. Yeni bir durum bu, 2 gün önce yönetimin niyeti var mıydı bilmiyorum ama bilen yoktu. Galatasaray stoperde Maicon - Vida ikilisini istiyor. Kaldı ki Igor Tudor bu açıdan bir avantajdır. Vatandaşı olması nedeniyle Beşiktaş'a nazaran daha avantajlıdır. Ayrıca bir stoper olduğu için muhtemelen Tudor, Vida'nın idolüdür. Enteresan olabilir. Mehmet Ekici'den sonra burada da bir rekabet olabilir. Galatasaray ile Beşiktaş arasında uzun zamandır böyle bir şey görmemiştik ama sarı kırmızılılar Vida'yı zorlayacak" ifadelerini kullandı.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)