comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a UEFA'dan gelecek ceza belli oldu

06 Haziran 2018, Çarşamba 00:08
Galatasaray'a UEFA'dan gelecek ceza belli oldu

UEFA, Galatasaray'a vereceği cezayı açıklamaya hazırlanıyor. Sarı kırmızılı yönetim UEFA ile yapılan uzun görüşmelerin sonucunda men cezası almaktan kurtulmuştu.

FutbolArena - Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in yarın imzalamaya hazırlandıkları UEFA protokolünün detayları belirlendi. UEFA, Galatasaray'a hangi cezaları verecek? Detaylar haberimizde.


UEFA, Galatasaray'ın cezasını ne zaman açıklayacak?


Galatasaray'ın uzun zamandır beklenen UEFA cezası açıklanıyor. Sarı kırmızılı yönetim uzun uğraşlar sonucunda UEFA yetkilileri ile yaptıkları toplantıda men cezasından kurtulurken alınacak bir dizi cezalar da ortaya çıktı. 

PARA CEZASI VE TRANSFER KISITLAMASI GELİYOR
Men cezası yemekten uzun uğraşlar sonucunda kurtulan Galatasaray yönetimini UEFA'dan para cezası bekliyor. Geçmiş dönem ve yönetimlere ait sözlerini yerine getiremeyen Galatasaray'a UEFA tarafından 6 milyon euro tutarında idari para cezası kesilecek. 

Öte yandan UEFA, Galatasaray'ın transferine de kısıtlama getirecek. Galatasaray yönetimi gelecek sezon transfer çalışmalarını UEFA'dan alacağı transfer kısıtlamasına göre şekillendirecek.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.