comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a transferde sürpriz isim Samir Santos

30 Ağustos 2017, Çarşamba 10:48
Galatasaray'a transferde sürpriz isim Samir Santos

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Igor Tudor'un olumlu rapor verdiği Samir Santos için yönetimin harekete geçtiği iddia ediliyor.

FutbolArena - Galatasaray'da transfer çalışmaları sol bek noktasında yoğunlaşırken sürpriz bir isim gündeme geldi. Kwadwo Asamoah transferini bitirmeye uğraşan Galatasaray, Ganalı futbolcuyla aynı ligde oynayan Samir Santos için de harekete geçti. Galatasaray Transfer gündemiyle ilgili tüm gelişmeler FutbolArena'da!
 

Galatasaray, Samir Santos'u transfer edecek mi?


Stoper için alternatif arayan Galatasaray, ilk 11 için mücadele edebilecek başarıya aç bir stoper arayışı doğrultusunda Samir Santos'u gündemine soktu. Fotomaç'ın haberine göre, Galatasaray, Samir Santos için İtalyan kulübüne ilk olarak satın alma opsiyonlu kiralama teklifinde bulunacak; olumsuz yanıt gelmesi durumunda ise bonservis pazarlıkları başlayacak.
 

Samir Santos kimdir? Samir Santos'un oynadığı maçlar ve kariyeri


1994 doğumlu Samir Santos, Brezilya'da Flamengo'da profesyonel kariyerine imza attı. 2015-'te Hellas Verono'ya imza atan Samir Santos, Udinese'deki 2 yılını geride bıraktı. Samir Santos, geçen sezon Udinese formasını 21 kez sırtına geçirdi.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)