comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a transfer olmakla tehdit eden futbolcu! 'Yoksa giderim.'

27 Haziran 2017, Salı 20:11
Galatasaray'a transfer olmakla tehdit eden futbolcu! 'Yoksa giderim.'

Galatasaray'ın transferde ilgilendiği isimlerden biri olan Zoran Tosic, CSKA Moskova ile yapılan görüşmelerden olumsuz sonuç alınca çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın transferde gündemine gelen CSKA Moskova'nın Sırp futbolcusu Zoran Tosic kariyeriyle ilgili açıklamalarda bulundu. CSKA'nın ilk etap kampına katılan fakat henüz sözleşme imzalamayan Tosic, yapılan ilk görüşmelerin olumsuz geçtiğini ve yönetimle bir kez daha bir araya geleceklerini söyledi. Sırp futbolcu ayrıca yaptığı açıklamada Galatasaray'la ilgili de çarpıcı ifadeler kullandı. 
 

Galatasaray Zoran Tosic'i transfer ediyor mu?


CSKA Moskova ile olan sözleşmesi 30 Haziran'da bitecek olan Tosic, kulübüyle yapılan ilk görüşmenin olumsuz geçtiğini söyledi. Sırp futbolcu yaptığı açıklamada, "Hala CSKA'da kalmak için arzum azalmadı. Ben ilk etap kampına katılacağıma söz verdim ama henüz yönetimden beklediğim hamle gelmedi. Yine de ikinci kez bir araya geleceğiz. Eğer hala olumlu yönde bir gelişme olmazsa ben de yolumu çizeceğim." ifadelerini kullandı. 

"TÜRKİYE'DEN TEKLİF VAR"
Zoran Tosic kendisini başka isteyen kulüplerin olduğunu söylerken, Galatasaray'ın ismini vermemesine rağmen Türkiye'den teklif aldığını söyledi ve "Eğer yönetimle bir kez daha yapacağımız görüşmede beklediğim sonucu alamazsam beni isteyen diğer kulüple görüşeceğim. Bu da benim doğal hakkım." ifadelerini kullandı. 

DAHA ÖNCE YALANLAMIŞTI!

Hatırlanacağı üzere Zoran Tosic geçtiğimiz günlerde Rus basınında Galatasaray ile 3 yıllığına anlaşmaya vardığı yönündeki haberleri yalanlamıştı fakat son yaptığı açıklamada teklif olduğunu doğruladı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)