comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'a Sabri Sarıoğlu'dan sitem

13 Ağustos 2017, Pazar 01:08
Galatasaray'a Sabri Sarıoğlu'dan sitem

Galatasaray sorusununa yanıt veren Sabri Sarıoğlu, Göztepe - Fenerbahçe maçının ardından sitem dolu sözler sarf etti.

FutbolArena - Galatasaray'dan ayrılarak Göztepe'ye transfer olan Sabri Sarıoğlu maç sonu açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında deplasmanda karşılaştığı Göztepe ile 2-2 berabere kalırken, Sabri'nin açıklamaları gündem yarattı. 
 

Sabri Sarıoğlu'nun Göztepe - Fenerbahçe maç sonu açıklamaları


Galatasaray sorusununa yanıt veren Sabri Sarıoğlu, "İçimde inanılmaz derecede ukte var. Galatasaray'da futbolu bırakmak istedim ama net olarak engellendim. 21 yıl emek verdiğim Galatasaray camiası hakkında konuşup yanlış şeylerin çıkmasını istemem" diye konuştu.

Muhabirin "Hoca mı engelledi yoksa yönetim mi?" sorusuna "Hocayla alakası yok" karşılığına veren Sabri, bu anlarda üzgün ve sinirli olmasıyla dikkat çekti.
"VOLKAN'I HİÇBİR ZAMAN AFFETMEDİM"

Volkan Demirel'in elini neden sıkmadığını açıklayan Sabri Sarıoğlu, "Volkan'ı yapılan saygısızlıktan dolayı hiçbir zaman affetmedim. Bu sebeple maç öncesi elini sıkmak istemedim" ifadelerini kullandı.

Mücadeleyi değerlendiren Sabri, "14 yıl sonra Süper Lig'deki ilk maçına çıkan Büyük Göztepe camiasına yakışır şekilde oynadık" sözlerini sarf etti.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (22 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.